Posuvné dveře do pouzdra vám ušetří prostor

Při zařizování moderního interiérů před námi vyvstává několik otázek. Téměř vždy ale řešíme problémy s prostorem. Místo vzdušných velkorysých interiérů se stále častěji potýkáme s malými byty a domy, do nichž toho chceme vměstnat co nejvíce. Mnohdy se tak dostáváme do problematické situace, kdy se nám už „něco“ zkrátka nevejde a to „něco“ nejčastěji bývají interiérové dveře.

Posuvné dveře do pouzdra vám ušetří prostor
Posuvné dveře do pouzdra vám ušetří prostor (Zdroj: MAND CZ)

Posuvné dveře do pouzdra vyřeší nedostatek místa v interiéru

Nezřídka se stává, že při otevírání dveří od toalety narazíme do otevřených dveří od koupelny. Když chceme otevřít dveře z kuchyně do chodby, musíme se přesvědčit, že je zavřený obývací pokoj. Za dveře nemůžeme umístit skříň, protože by kvůli ní nešlo otevírat dveřní křídlo… Tak bychom mohli pokračovat donekonečna. Dveře bývají zkrátka někdy problém. Ale nemusí být. Interiérový design zná velmi jednoduché a rafinované řešení, a to posuvné dveře do pouzdra.

Posuv dveří ve stavebním pouzdru Eclisse je zcela bezproblémový

Stavební pouzdro pro posuvné dveře funguje jako „chytrá“ kapsa, do níž se dveřní křídlo zasouvá. Díky stavebním pouzdrům Eclisse získáte okamžitě více místa. Jsou navíc velmi dobře konstrukčně řešena. Jsou pevná, odolná a vynikají dlouhou životností. Posuv dveří v nich je naprosto bezproblémový. Posuvnými dveřmi můžete snadno oddělit dvě místnosti. Když ale dveře otevřete, zmizí do stěny, jako by tam nikdy ani nebyly. Posuvné dveře do stavebního pouzdra nabízí neotřelé řešení, které vás nebude nikdy omezovat.

Posuvné dveře do pouzdra vám ušetří prostor
Posuvné dveře do pouzdra vám ušetří prostor (Zdroj: MAND CZ)

Nabízíme i stavební pouzdra pro extra široký průchod

Posuvné dveře mohou být jednokřídlé i dvoukřídlé. Pro extra široký průchod jsou určena stavební pouzdra Eclisse Teleskop, jež umožňují posuv až dvou křídel proti sobě. Průchod může být tak až 5 metrů široký. Hodí se zejména do konferenčních a zasedacích místností, oceníte je ale i tam, kde chcete interiér maximálně provzdušnit a prosvětlit.

Posuvné dveře vyžadují speciální kování

Posuvné dveře samozřejmě nelze opatřit obyčejnou klikou. Ta by se do pouzdra nezasunula. V naší nabídce najdete speciální kování pro posuvné dveře. Vybírejte si mezi mušlemi, madly i zámky od světově proslulých značek, jakými jsou například JNF, ATZ a HOOKY ZERO. Kvalitní kování nelze podceňovat, naopak jím lze funkčnost a praktičnost posuvných dveří elegantně podtrhnout.

Posuvné dveře do pouzdra jsou skvělým interiérovým řešením především proto, že vás v ničem neomezují. Jejich vzhled je designově čistý a neruší. Jsou navíc skutečně důmyslně řešena. Stěna, v níž je umístěno pouzdro, nemusí zůstat nevyužita. Elegantní a funkční řešení nabízí pouzdra Eclisse LUCE a Eclisse EWOLUTO.

Díky Eclisse LUCE a EWOLUTO zůstanou stěny s pouzdry zcela funkční

Pouzdra Eclisse LUCE umožňují vedení elektrických kabelů, a tudíž i umístění vypínačů, svítidel, termostatů apod. Eclisse Ewoluto je jediným pouzdrem, díky němuž je do stěny, v níž je pouzdro umístěno, možné vrtat a zavěsit nábytek. Stěny zůstávají díky technologiím Eclisse zcela funkční.

Posuvné dveře do stavebního pouzdra jsou právem interiérovým hitem číslo jedna. Ušetří prostor, jež je u klasických otočných dveří využíván pro otevření dveřního křídla. Krom toho vynikají jednoduchým designem, jenž vás nebude při zařizování interiéru nijak omezovat.

Publikováno: 02.03.2018, Autor: autor: Komerční prezentace

Mohlo by vás dále zajímat

Využití posuvných dveří

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Využití posuvných dveří

Posuvné dveře

V čem jsou praktické posuvné dveře?

Pouzdro na tužky

Jak si doma vyrobit látkové pouzdro na tužky

ČTĚTE DÁLE

Šikovné dveře do malého bytu
Šikovné dveře do malého bytu

Dveře

Někdy je byt tak malý, že se musí přemýšlet doslova nad každým centimetrem. V takovém případě mohou významně pomoci posuvné dveře, které dokáží ušetřit oproti otočným až 0,5 m2 místa. Jejich výhody oceníte zejména na chodbách, v koupelnách nebo tam, kde se v rohu potkávají dvoje dveře, které by si mohly při současném otevření vzájemně překážet.

Vybíráte interiérové dveře? Klady a zápory různých materiálů
Vybíráte interiérové dveře? Klady a zápory různých materiálů

Dveře

S tím, jak se design pomalu dostává do popředí zájmu a jak výrobci přicházejí s novými typy dveří, které jsou vzhledově krásné a kvalitně vyrobené, více o dveřích přemýšlíme. Možností máme skutečně mnoho a záleží jen na našich preferencích, potřebách, ale také rozpočtu.

Kristina Boda: Jak s pozná opravdu dobrá interiérová klika?
Kristina Boda: Jak s pozná opravdu dobrá interiérová klika?

Dveře

Ačkoliv nás moderní designové trendy směřují k minimalismu a designové čistotě, stále je řada našich interiérů tradičních nebo třeba rustikálních. Jak tedy správně vybrat kliku, když je nabídka v segmentu dveřních a okenních kování tak široká?

Moderní svět skrytých zárubní
Moderní svět skrytých zárubní

Dveře

Do domů a bytů se stále více prosazují skryté zárubně, čímž se potvrzuje trend minimalistického a nadčasového designu v duchu čistých a rovných linií. Ano, skryté zárubně jsou součástí celkové mozaiky interiérových prvků, které optimálně fungují jako celek, ale skryté zárubně mají ambici být jedním z tahounů.

Když sklo zdobí dveře a stěny
Když sklo zdobí dveře a stěny

Dveře

Přemýšlíte, jak prosvětlit tmavou koupelnu či šatnu? Nebo potřebujete opticky rozdělit velkou místnost na menší úseky a přitom v nich zachovat dostatek přirozeného světla? Pak vsaďte na sklo, z něhož můžete mít nejen dveře, ale klidně i celou příčku.

Zapomeňte na zloděje, pořiďte si bezpečnostní dveře
Zapomeňte na zloděje, pořiďte si bezpečnostní dveře

Dveře

Nevítaných návštěvníků, kteří můžou vniknout do bytu či domu je stále dost. Toto riziko se dá přitom snadno eliminovat v případě bytových domů a významně minimalizovat u rodinných domů. Zloději to moc dobře ví a není tak divu, že si svůj cíl vybírají právě podle vchodových dveří. Svůj domov nemusíte zbytečně vystavovat nebezpečí. Raději se zamyslete, zda už není na čase investovat do vstupních bezpečnostních dveří.

Na co nezapomenout při výběru vhodného dveřního kování?
Na co nezapomenout při výběru vhodného dveřního kování?

Dveře

Jedním z méně nápadných prvků při zařizování interiéru je volba dveřního a okenního kování. Správnou volbou dveřní kliky podtrhneme charakter celé domácnosti, navíc ji bereme do ruky několikrát denně. Krása kliky je tedy skutečně důležitá, pro dlouhodobou spokojenost s kováním je ale zásadní i její kvalita a ergonomie.

Výměna interiérových zárubní
Výměna interiérových zárubní

Dveře

Klasické dřevěné dveřní obložky jsou pro interiérové dveře tradičním parťákem, nicméně soudobé trendy volají po minimalističtějším řešení v podobě skrytých zárubní. Jak při výměně původních zárubní za ty skryté postupovat a na co si dát pozor?

Dveře posouvat či do stěny zasouvat?
Dveře posouvat či do stěny zasouvat?

Dveře

Rádi byste v interiéru uspořili trochu prostoru nebo jej pohledově odlehčili? Vyměňte klasická otočná dveřní křídla za dveře posuvné po stěně či ve stropě, nebo zasouvací do stavebního pouzdra, která zmizí úplně. Ukážeme vám jejich hlavní výhody a odlišnosti.

Dveřní kování COBRA – jaké jsou moderní designové trendy?
Dveřní kování COBRA – jaké jsou moderní designové trendy?

Dveře

Stavíte nebo rekonstruujete? Nebo jste se rozhodli zkrášlit dům něčím skutečně designovým?

Montáž skryté zárubně krok za krokem
Montáž skryté zárubně krok za krokem

Dveře

Skryté zárubně nabízejí jedinečnou možnost, jak pracovat v interiéru s dveřmi – můžete je nechat doslova splynout se zdí, nebo naopak potlačením rámu nechat vyniknout samotné dveře pomocí zajímavého reliéfu, barvy a podobně.

Vybíráte interiérové dveře? Víme, jaké jsou trendy
Vybíráte interiérové dveře? Víme, jaké jsou trendy

Dveře

Dveře do interiéru člověk nekupuje příliš často. O to větší pozornost byste měli jejich výběru věnovat. Módě totiž podléhá nejen jejich design, ale také třeba jejich velikost a způsob otevírání. Tak se podívejte, co právě frčí.