Prima hvězdice podložka kolíčky

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Máte rádi nevšední dekorace a pomůcky do kuchyně? Rádi si je také vyrábíte? Ukážeme vám, jak si vyrobit pěkné podložky z dřevěných kolíčků na prádlo. Na výrobu podložek budeme potřebovat tavnou pistoli, štětec, barvy a samozřejmě vhodné množství dřevěných kolíčků na prádlo. Začneme tím, že všechny kolíčky zbavíme ocelových pružinek, které nebudeme potřebovat. V dalším kroku pomocí tavné pistole slepíme vždy dva kolíčky plochou stranou k sobě. Takto postupujeme u všech zbývajících kolíčků. Po slepení kolíčky nabarvíme zvoleným odstínem barvy a necháme zaschnout. Po zaschnutí opět použijeme tavnou pistoli a slepené dvojice kolíčků lepíme k sobě do tvaru připomínajícího hvězdu a tím nám vzniknou krásné podložky vhodné například pod skleničky.

Publikováno: 8.9.2017, Autor: Prima Nápady

Mohlo by vás dále zajímat

Podložka pod hrnec

Krejzovi (8): Podložka pod hrnec

Jak si vyrobit praktickou podložku pod hrnec

Video návod na výrobu praktické podložky pod hrnec do kuchyně

Kolíčky housenky

Nebaví vás obyčejné dřevěné, nebo barevné kolíčky? Ukážeme, jak si pomocí kuliček, očíček a tavné pistole hravě ozdobit obyčejné kolíčky.

Kolíčková podložka pod horkou konvičku

Podložka pod horké hrnce nebo hrneček s kávou si můžeme ušít, uháčkovat nebo uplést. Anebo také slepit. Víte, z čeho? Z kolíčků.

Vánoční věnec z kolíčků

Pokud máte doma přebytečné množství kolíčků, můžete si z nich za pomoci tavné pistole a ramínka z drátu vytvořit vánoční věnec.