Podložka pod hrnec

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Máte uvařené jídlo a potřebujete odstavit hrnec z plotny? Nemáte zrovna po ruce vhodnou podložku a deska kuchyňské linky by se spálila? Ukážeme si, jak si jednoduše vyrobit podložku pod hrnec, která bude nejen praktická, ale i designová. Na výrobu podložky pod hrnec budeme potřebovat větší množství dřevěných kolíčků na prádlo. Jednotlivé kolíčky rozebereme a zbavíme je kovových pružin. Pomocí tavné pistole jednotlivé půlky kolíčků slepujeme k sobě, vždy obrácenou starnou, tzn., že kolíčky k sobě musí přiléhat rovnou stranou. Následně vždy dva a dva slepené kolíčky slepíme zkosenou stranou k sobě. Při jejich lepení vzniká přirozeně kruh, který se po slepení dostatečného množství kolíčků uzavře a tím dojde k vytvoření podložky. Pro ozvláštnění podložky, můžete kolíčky předem natřít do barevného odstínu, který se vám bude líbit.

Publikováno: 25.9.2018, Autor: Krejzovi

Mohlo by vás dále zajímat

Kolíčková podložka pod horkou konvičku

Podložka pod horké hrnce nebo hrneček s kávou si můžeme ušít, uháčkovat nebo uplést. Anebo také slepit. Víte, z čeho? Z kolíčků.

Jak si vyrobit praktickou podložku pod hrnec

Video návod na výrobu praktické podložky pod hrnec do kuchyně

Prima hvězdice podložka kolíčky

Pokud vám doma shází nějaké podložky pod skleničky, můžete si je vyrobit pouze z kolíčků, barvy, štětce a tavné pistole.

Barevné kolíčky

Kolíčky se dají použít na spoustu věcí. Můžete si je jednoduše obarvit a upravit pomocí štětce a barev.

Podložka pod hrnec z provazu a látky

Návod na výrobu podložky.