Kolíčky housenky

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Máte tvořivého ducha a rádi si doma vyrobíte něco neobvyklého z běžně dostupných věcí? Ukážeme vám, jak si z kolíčků na prádlo vyrobíte kolíčky, které budou vtipně vypadat jako housenky. Na výrobu housenek budeme potřebovat několik dřevěných kolíčů na prádlo, malé barevné chlupaté kuličky velikosti plochy kolíčku, očíčka a tavnou pistoli. Kuličky a očíčka koupíte v obchodech, které prodávají aranžérské potřeby. Začneme tím, že vezmeme kuličku a opatrně na ni naneseme tavnou hmotu. Kuličku přilepíme na plochou stranu kolíčku a tímto způsobem postupujeme, až je celá plocha kolíčku pokrytá kuličkami. Můžeme střídat barvy nebo lepit jednobarevné kuličky. Vše záleží na našem uvážení. V závěru naneseme na kuličku, která je v místech, kde se kolíček rozevírá dvě malé tečky tavné hmoty, přilepíme očíčka a husenka z kolíčku na prádlo je hotová.

Publikováno: 04.05.2017, Autor: Prima Nápady

Mohlo by vás dále zajímat

Prima hvězdice podložka kolíčky

Pokud vám doma shází nějaké podložky pod skleničky, můžete si je vyrobit pouze z kolíčků, barvy, štětce a tavné pistole.

Zatloukání hřebíku

Potřebujete jednoduše a bezpečně zatlouci hřebíky? Tak zkuste použít pomocníky, jako je hřeben nebo kolíček na prádlo.

Jak vyrobit věšák do předsíně z kolíčků

Jednoduchý věšák, který vyrobíme pomocí prkna a kolíčků na prádlo.

Označení klíčů

Jak si označit klíče.

Plastový držák na kolíčky

Schází vám doma držák na kolíčky? Vyrobte si z plastové lahve, stužky a provázku za pomoci odlamovacího nože a tavné pistole vlastní držák na kolíčky.

Barevné kolíčky

Kolíčky se dají použít na spoustu věcí. Můžete si je jednoduše obarvit a upravit pomocí štětce a barev.