Jak vyrobit vychytané velikonoční zajíčky

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Jedním ze symbolů Velikonoc je i zajíc. Pokud máte rádi přírodní dekorace, tak si vyrobte roztomilé zajíčky z dřevěných kulatin, a využijete i ty neforemní kousky, které nejsou zrovna hezky kulaté. Budete potřebovat několik kusů odřezků kulatiny, které spojíte vruty tak, abyste vytvořili podobu zajíce. Nakonec už jenom pomocí štětce a barev vdýchněte zajíčkům život. Dekorace se bude hodit do bytu, do domu, ale s přehledem ustojí i terasu či balkon.

Publikováno: 28.3.2021, Autor: Vychytávky Ládi Hrušky 2021 (4), 28.3.2021

Mohlo by vás dále zajímat

Chov zajíců

Pokud se zajímáte o přírodu, jistě jste na svých procházkách či výletech narazili na zajíce. Jak je to se zaječí populací u nás?

Výroba mechového zajíce na dveře

Ukážeme vám, jak si vyrobit Velikonočního zajíčka na dveře z mechu a proutků. Budete k tomu potřebovat jen dva věncové korpusy obalené začišťovací páskou a mechem, který připevníme drátkem.

Březový zajíc

Velikonoční zajíčka si můžete vyrobit i z březového polínka.

Výroba zajíců z břízky

Jednoduchá výroba velikonočního zajíčka z březového polínka.

Vyrobte si dřevěného velikonočního zajíce

Vytvořte si na velikonoční svátky velikonočního zajíce jako zajímavou dekoraci. Lída vás naučí pracovat s horní frézkou a ukáže, jak ze zajíce vytvořit květinovou dekoraci.

Zajíčková girlanda

Pamatujete si na papírové girlandy, které zdobily naše vánoční stromečky nebo se věšely při slavnostech v interiérech i exteriérech? Máme pro vás návod na výrobu girlandy ze samých zajíčků.