Březový zajíc

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

O masopustu to chceme mít krásné nejenom doma, ale i venku před domem. Tak si pojďme vyrobit krásné a originální zajíčky, protože zajíc je symbolem jara. Budem k tomu potřebovat pár špalíčků třeba od břízy, polystyrénové vajíčko na hlavičku. Z obyčejných kuchyňských utěrek, kartónu od krabice a lepidla na tapety si uděláme hlavičku. Z kartonu si vystřihneme ouška. Pomocí odlamovacího nožíku si do polystyrénového vajíčka uděláme dvě čárky a ouška z papíru tam zasuneme.

Publikováno: 3.3.2019, Autor: Vychytávky Ládi Hrušky

Mohlo by vás dále zajímat

Výroba mechového zajíce na dveře

Ukážeme vám, jak si vyrobit Velikonočního zajíčka na dveře z mechu a proutků. Budete k tomu potřebovat jen dva věncové korpusy obalené začišťovací páskou a mechem, který připevníme drátkem.

Panenky z lebandule

Pokud rádi vyrábíte, můžete si vytvořit levandulovou panenku. Paní Machačová prozradí, co vše k levanduli, šustí a polystyrenovým kuličkám budete potřebovat a ukáže přesný postup.

Jak vyrobit vtipného zajíčka z ponožky

Návod na výrobu velikonočního zajíčka z ponožky je jednoduchý a rychlý

Květináč z PET lahve

Květináčů není nikdy dost. Proto vám ukážeme, jak si z PET lahve, temperových barev a nůžek vyrobíte květináč přesně podle svých představ.

Jak vyrobit přívěsek na batoh ve tvaru zajíčka

Chcete si vyrobit originální přívěsek pro sebe nebo jako drobný dárek? Inspirujte se naším návodem.

Zajíc z polínka

Ukážeme, co kromě polínka z břízy, větviček, lýka a skořápek budete potřebovat na vytvoření dekorace ve formě roztomilého zajíce.