Výroba zajíců z břízky

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Pokud jste hraví, šikovní a rádi něco vyrábíte, máme pro vás prima nápad na výrobu zajíčků z březových polínek. Potřebovat budete březovou větev, nebo štíhlé poleno, lýko, vlašský ořech, očička (zakoupené v papírnictví ), plastovou destičku a základní nářadí. Vezměte větev a na jedné straně ji zařízněte do roviny. Podle toho, jak chcete mít zajíce vysokého větev zakrátíte šikmým řezem. Zabrousíte. Uši vyrobíte zaříznutím užší větvičky. Uši přilepíte tavící pistolí l polínku. Oříšek nalepíme jako nos, oči připevníme nad něj a z lýka uděláme vousky. Nakonec vystřihneme z p plastové desky zuby a přilepíme je.

Publikováno: 18.3.2018, Autor: Vychytávky Ládi Hrušky 2018 (3)

Mohlo by vás dále zajímat

Zajíc z polínka

Ukážeme, co kromě polínka z břízy, větviček, lýka a skořápek budete potřebovat na vytvoření dekorace ve formě roztomilého zajíce.

Lampička z kusu větve a starého prkna

Ve světě je velmi moderní používat přírodní materiály. Ale ne ledajaké, ale přímo v jejich syrové podobě. Kus větve a prkno tak přetvoříme do lampičky.

Výroba dřevěného svícnu, který nikdy nezhasne

Vánoční dekorace z dřevěných špalíků, který můžete nechat venku a přesto nezhasne.

Konferenční stolek z březových polínek

Jak si doma vyrobit konferenční stolek.

Stolek z břízy

Na vytvoření konferenčního stolku budete potřebovat pouze březová polínka, lepidlo na dřevo a skleněné desky spolu se silikonovými destičkami. Předvedeme vám, jak na to.

Vyrobte si originálního společníka na zahradu z březových polínek

Návode na výrobu dekorace z březových polínek.