Nové byty Na Vackově hledají své majitele. Zbývá jich už jen 7!

Někdejší Staré Strašnice, východní část Žižkova. Přesně tady se rozkládá lokalita Vackova pojmenovaná podle architekta a stavitele Josefa Vacka. Momentálně oblast prochází obrovskými změnami, mění se v ultramoderní centrum s kompletní občanskou vybaveností, zároveň ale nabízí soukromí a klid. Zní vám to jako dobré místo pro život?

(Zdroj: Metrostav Development)

Nejste sami. O nové byty Praha 3 je zájem, o čemž svědčí i projekt Byty Na Vackově od developera Metrostav Development. Aktuálně totiž probíhá již 8. etapa, v rámci které vznikají čtyři nové bytové domy s několika nebytovými prostorami. O nemovitosti je stále zájem, své majitele momentálně hledá už jen 7 bytů. Zkolaudovány budou příští rok, nastěhovat se můžete koncem roku.

S dostatkem zeleně, přesto blízko centra

Nechcete do práce do centra Prahy dojíždět hodinu, ale rádi byste měli trochu klidu a zeleně blízko bydliště? Byty Vackov jsou rozumným kompromisem. Lokalita je situována velmi blízko centra Prahy, doslova za domem však máte park židovské pece. Divadlo, školy, školky, lékaři, tohle všechno najdete v těsné blízkosti. I z tohoto důvodu jsou Byty Na Vackově prezentovány jako ideální pro rodinné bydlení.

Za projektem stojí architektonický ateliér KAAMA, domy jsou moderní. Dispozice bytů jsou od 31 m2 až po 114,90 m2. Největší byty mají pět pokojů. Každý z nich má předzahrádku, terasu nebo balkon, některé i sklepní kóje, komory a garážová stání. Energetický standard budovy nese označení B.

Skutečný domov, žádná anonymita velkoměsta

Horní Žižkov je rozhodně osobitá čtvrť. Nebudete se zde cítit anonymně jako ve velkoměstě, Své příběhy tu žijí skuteční lidé a vy můžete být dalšími z nich. Informace o volných bytových jednotkách a cenách najdete na webu projektu. Ale pospěšte si, jsou už téměř vyprodané! 20 % z ceny bytu skládáte po podpisu smlouvy o smlouvě budoucí, 70 % po podání žádosti o kolaudaci a 10 % po podpisu kupní smlouvy. Máte tedy ještě nějaký čas na zřízení hypotéky.

 

Publikováno: 24.05.2023, Autor: autor: Komerční prezentace

Mohlo by vás dále zajímat

Podvodný prodej seniorům

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Častým problémem je podomní či zájezdový prodej, který využívají hojně tzv. šmejdi.

Výzdoba bytu sušenými vazbami

Paní Havelková zdobí byt květinovými vazbami ze sušených květů a přírodních materiálů

Vyrobte si s Pepou šikovný jídelní stůl

Výroba jídelního stolu za pár minut od Pepy Libického.

Vychytaný jídelní stůl od Pepy Libického

Pepa se tedy, na popud svého kamaráda Fachmana Karla, pustí do výroby šikovně tvarovaného jídelního stolu.

Návrh bytu v moderním designu

Byty s moderním designem se v dnešní době shání seč to jenom jde. Podívejte se na zajímavý návrh od Josefa Dastycha.

Plesnivé zdivo

Plesnivé zdivo

ČTĚTE DÁLE

Víte, kam vyhodit CD, toner a další kancelářské odpady?
Víte, kam vyhodit CD, toner a další kancelářské odpady?

Komerční prezentace

Tonery, které používáme v tiskárnách, a ostatní kancelářský odpad mohou mít významný dopad na životní prostředí, pokud nejsou správně recyklovány.

10 tipů, jak zvládnout rekonstrukci kuchyně
10 tipů, jak zvládnout rekonstrukci kuchyně

Komerční prezentace

Rekonstrukce kuchyně je vzrušujícím, ale náročným projektem, který může zásadně změnit srdce vašeho domova. Víte, jak ji správně naplánovat?