Vyrobte si s Pepou šikovný jídelní stůl

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Vzhledem k cenám bytů i energií bydlíme všichni ve stále menších bytech. To s sebou přináší problémy především při výběru nábytku. Najít praktický, a zároveň skladný kus je totiž téměř nemožné. Pepa se tedy, na popud svého kamaráda Fachmana Karla, pustí do výroby šikovně tvarovaného jídelního stolu. Minutový manžel se před přicházející zimou zaměří na řešení zamrzajícího zámku. Nikomu se totiž nechce zůstat stát před domem nebo bytem, protože se zkrátka nedostane dovnitř. Minutový manžel proto ukáže, jak použít mazadlo.

Publikováno: 29.11.2020, Autor: PrimaDOMA

Mohlo by vás dále zajímat

Vychytaný jídelní stůl od Pepy Libického

Pepa se tedy, na popud svého kamaráda Fachmana Karla, pustí do výroby šikovně tvarovaného jídelního stolu.

Jak instalovat revizní dvířka

Zvládnete nainstalovat revizní dvířka? Proč do bytu instalovat revizní dvířka a k čemu vlastně slouží?

Jak penetrovat strop před zateplením

Jak správně napenetrovat strop po oškrábání je důležitá část rekonstrukce bytu. Pepa vám poradí, jak za pomoci hloubkové penetrace a štětky připravíte strop k další vrstvě.

Výměna vložky ve dveřích

Prozradíme vám, jak krok za krokem vyměnit vložku za novou pomocí klíče od dveří a vrtačky. V neposlední řadě také na co si dát pozor při nákupu nové vložky.

Jak odvzdušnit topení

Jak odvzdušňovat topení

Minutový manžel v akci

Cokoliv potřebujete v domácnosti opravit, připevnit či přišroubovat, pozvěte si Minutového manžela. Podívejte se, co všechno v jednotlivých dílech pořadu umí Minutový manžel opravit. Máte hotovo? Tak zase příště. Na minutku.