Sušení prádla může být zábava i ve velkých rodinách

Pokud je vás doma víc, pak jsou i vaší realitou každotýdenní hromady prádla, které je potřeba vyprat, ale hlavně také usušit. Jenže na sušák se vám toho vejde jen pár, se zbytkem prádla pak musíte čekat a je jasné, že se vám pěkně hromadí. Co s tím? Pořiďte si sušák, který si poradí i s velkým prádlem.

(Zdroj: Vileda)

Zvláště teď na podzim, kdy je venku nevlídno a vlhkost se dostává i do našich domovů, se prádlo suší mnohem hůře. A vy pak řešíte problém neustále plného koše nebo naštvaných členů rodiny, co nemají co na sebe. Ale s tím je teď konec. Sušák Infinity FLEX od Viledy vyřeší všechny vaše problémy.

Sušák pro velké sušení

A v čem že je tak moc jiný oproti ostatním sušákům? Liší se především rozměry. Pokud máte zrovna velké prádlo, lze jej roztáhnout a vy tak získáte až 30 metrů sušícího prostoru, a to není zrovna málo, co říkáte? Sušák disponuje teleskopickými centrálními dráty, které můžete roztáhnout od 117 cm až do 205 cm. Což znamená nejen spoustu místa na sušení, ale také konec ohýbání a skládání velkého prádla. Dráty jsou pevné, silné a také extrémně odolné, jsou oproti běžným drátům na sušácích silnější, takže se vám na prádle neudělají ostré záhyby a vy tam můžete zapomenout i na žehlení. Navíc je sušák opravdu vysoký, nebudete muset řešit ani to, že se prádlo dotýká země. Vnitřní sušák dosahuje výšky i 1 metr.

Sušení prádla může být zábava i ve velkých rodinách
Sušení prádla může být zábava i ve velkých rodinách (Zdroj: Vileda)

Vychytávky navíc, co vás budou bavit

Sušák má díky robustním kovovým nohám dokonalou stabilitu a speciální klouby zabraňují náhodnému složení při přemisťování. Samotné přemisťování pro vás bude snadné, protože vnitřní sušák má kolečka, díky nimž si můžete i plný sušák snadno přetáhnout, kamkoliv budete potřebovat. Sušák má navíc držák pro drobné oděvy, takže už se vám ponožky nikdy nezatoulají.

Sušení prádla může být zábava i ve velkých rodinách
Sušení prádla může být zábava i ve velkých rodinách (Zdroj: Vileda)

Vileda Infinity Flex je určený jak pro domácí, tak i venkovní sušení. Je vyroben z oceli a hliníku, takže se nemusíte bát jeho použití na balkoně nebo na zahradě.

Jak takový sušák skvěle funguje, se můžete podívat ve videu:

Sušák Vileda Infinity Flex zakoupíte za 2 450 Kč. Více informací najdete na www.vileda.cz.

Publikováno: 10.10.2022, Autor: 10.10.2022 12:40 | autor: Komerční prezentace