Rekonstrukce koupelny

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Většina lidí sní o velké koupelně s výhledem do zahrady, ale koupelny jsou dnes hlavně v bytech a starých domech malé. Tentokrát jsme navštívili pana Jindřicha Vařechu, který poradí, jak se máme vypořádat s rekonstrukcí malé koupelny. Před rekonstrukcí je nejdůležitější si rozmyslet, jestli chceme sprchový kout nebo vanu. Starší generace jistě zvolí sprchový kout a rodiny s dětmi zase vanu. Pokud je to možné, je ideálním řešením zakomponovat do koupelny vanu i sprchový kout. V následující reportáži se dozvíte několik zajímavých tipů pro rekonstrukci koupelny.

Publikováno: 2.5.2007, Autor: Receptář prima nápadů 2007 (16)

Mohlo by vás dále zajímat

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny může být náročná jak finančně, tak i časově, pokud nemáte správný recept, jak na to.

Jak vybrat vanu nebo sprchový kout

Jaké jsou přednosti koupelnové vany a sprchového koutu.

Vhodné bydlení s ohledem na praktičnost

Každý z nás má jiné nároky na bydlení a na určité domácí pohodlí. Jak by mohlo vypadat ideální bydlení nám poví Zdeněk Sekanina.

Jak zazimovat nejen zahrádku, ale i chatu?

Než za sebou chatu před zimou zavřete, vyžeňte z ní všechny mravence, moly a ostatní nezvané návštěvníky, kteří by se vám v ní přes zimu pěkně zabydleli a chatu by užívali k obrazu svému.

Jak položit podlahu v koupelně tiny housu

Podlaha v koupelně tiny housu potřebuje položit. Začneme PIR deskami, přes které položíme překližku a díky tomu se začne rýsovat celá koupelna včetně sprchového koutu