Jak vybrat vanu nebo sprchový kout

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

S panem Ing. Jindřichem Vařekou se podíváme, co je nového na trhu van a sprchových koutů. Máme-li koupelnu malou a nemůžeme-li mít vanu a sprchový kout současně, je třeba přemýšlet dopředu a pořídit si variantu, která bude nejlépe spojovat obě možnosti - jak koupání, tak sprchu. Zvolit můžeme buď vanu s kvalitní sprchovou zástěnou nebo sprchový kout s hlubší vaničkou, kde není problém s koupáním menších dětí. Také je třeba dbát na kvalitu a bezpečnost. Samozřejmostí už jsou skla s antikalkovou úpravou proti usazování minerálů a kalená bezpečnostní skla odolná proti rozbití.

Publikováno: 18.3.2005, Autor: Receptář prima nápadů 2005 (11)

Mohlo by vás dále zajímat

Rekonstrukce koupelny

Ing. Jindřich Vařeka popovídá o rekonstrukci malých koupelen a ukáže řešení při volbě vany a nebo sprchy

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny může být náročná jak finančně, tak i časově, pokud nemáte správný recept, jak na to.

Jak zazimovat nejen zahrádku, ale i chatu?

Než za sebou chatu před zimou zavřete, vyžeňte z ní všechny mravence, moly a ostatní nezvané návštěvníky, kteří by se vám v ní přes zimu pěkně zabydleli a chatu by užívali k obrazu svému.

Jak vyčistit sklo ve sprcháči?

Špinavá skla sprchového koutu jednoduše vyčistíme směsí bílého octa a citronu. Tímto roztokem postříkáme všechny části sprchového koutu a necháme působit.

Jak položit podlahu v koupelně tiny housu

Podlaha v koupelně tiny housu potřebuje položit. Začneme PIR deskami, přes které položíme překližku a díky tomu se začne rýsovat celá koupelna včetně sprchového koutu