Jak si vyrobit antistresový míček

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Jste každý den vystaveni množství stresu a občas máte chuť do něčeho pořádně praštit nebo něco rozbít? Ukážeme vám, jak si vyrobit antistresový míček, který vám s uvolněním nahormaděného stresu pomůže. Na výrobu antistresového míčku budeme potřebovat dvě PET lahve, jednu s menším otvorem a jednu s větším otvorem. Otvory PET lahví do sebe musí zapadat. Z větší lahve odřízneme perořízkem hrdlo a pomocí takto vyrobeného trychtýře nasypeme hrubou mouku do menší lahve. Vezmeme si obyčejný nafukovací balónek, lehce nafoukneme, zakroutíme, aby neušel vzduch a konec převlékneme přes hrdlo menší lahve. Balónek pustíme a vychytaně přesypeme mouku do balónku. Pomalu upustíme vzduch a z balónku vytvarujeme kuličku. V místě, kde nám mouka přesahuje do hrdla balónku, balónek ustřihneme. Vezmeme druhý balónek, také ustřihneme v místě, kde se nafukuje, přetáhneme přes již naplněný balónek a máme hotovo. Teď už si na nás stres nepřijde.

Publikováno: 9.4.2017, Autor: Vychytávky Ládi Hrušky 2017 (5)

Mohlo by vás dále zajímat

Výroba antistresového míčku

Prima DIY_Antistresový míček

Jak vyrobit koště z pet lahví

Láďa Hruška vyrábí koště z pet lahví.

Jak si vyrobit zásobník na igelitky z PET lahve

Shromažďovat spoustu tašek v jedné větší může postupem času být otrava. Z PET lahví se dá jednoduše vyrobit vychytaný zásobník.

Jak vyrobit květináče z PET lahví

Jak vyrobit květináče z PET lahví

Jak vyrobit ze zbylých balónků novou vázu?

Návod na výrobu stojánku nebo vázičky

Krejzovi (6): Jak otevřít láhev

Pokud se vám nepodařilo zátku od skleněné lahve otevřít pomocí lžíce, ukážeme vám dva triky na otevření. Jeden díky zapalovačem upravené plastové flašky, druhý s přehnutým papírem.