Jak vyrobit koště z pet lahví

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

dosloužilo vám staré koště? Ukážeme vám, jak si vyrobit vychytané koště z pet lahví. Na výrobu koštěte z pet lahví budeme potřebovat šest pet lahví, drátek a násadu. Začneme tím, že si dáme jednu lahev na stranu a u zbylých pěti seřízneme dno. U čtyř lahví uřízneme i vrchní část pod hrdlem. Všech pět laví nastříháme těsně pod hrdlo. Proužky stříháme přibližně centimetr od sebe. Přes lahev na které zůstalo hrdlo nasadíme zbylé čtyři lahve. Vezmeme si šestou lahev, kterou jsme si dali na začátku bokem a do horní části pod hrdlem vyvrtáme dva a dva otvory proti sobě. Po vyvrtání otvorů lahev přeřízneme v horní třetině. Otvory protáhneme drátek, nasadíme na ostatní lahve a pomocí kleští stáhneme. Stažením dosáhneme zploštění lahví a tím pádem tvaru, které má klasické koště. Zúžíme násadu, aby nám prošla otvorem v lahvi, nasadíme a můžeme se vrhnout do zametání.

Publikováno: 30.10.2016, Autor: Vychytávky Ládi Hrušky 2016 (25)

Mohlo by vás dále zajímat

Jak si vyrobit antistresový míček

Reportáž o výrobě vlastních antistresových míčků z balónků, ukázka a popis výroby.

Jak si vyrobit zásobník na igelitky z PET lahve

Jak si vyrobit zásobník na igelitky z PET lahve

Jak vyrobit květináče z PET lahví

Jak vyrobit květináče z PET lahví

Krejzovi (6): Jak otevřít láhev

Pokud se vám nepodařilo zátku od skleněné lahve otevřít pomocí lžíce, ukážeme vám dva triky na otevření. Jeden díky zapalovačem upravené plastové flašky, druhý s přehnutým papírem.

Květináče z pet lahví

Sháníte květináč, ale žádný nevypadá přesně tak, jak si představujete? Ukážeme, jak si z pet lahví, disku, tavné pistole a barvě ve spreji vyrobíte originální květináče.

Jak vyrobit kořenovou závlahu z pet lahve

Láďa Hruška představuje svoji vychytávku na zavlažování rajských jablíček a vyrobí ji z pet lahví.