Přetvořte starou vaničku na stylovou poličku

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Re-use je založeno na způsobu co nejvíce šetřit materiály a přírodu. Proto třeba taková plechová vanička, která už dávno vyšla z módy, nemusí nutně skončit ve sběrných surovinách. Pokud jí dáte nový smysl, můžete si z ní vyrobit třeba vkusnou originální závěsnou polici do koupelny, do které si můžete uložit nezbytné potřeby pro pohodlné koupání.

Publikováno: 17.3.2024, Autor: Receptář prima nápadů 2024 (3), 17.3.2024

Mohlo by vás dále zajímat

Renovace nábytku a leštění chromu

Uměli byste vyleštit chromové části vašeho nábytku, kolo nebo vodovodní baterii? Hlavně nepoužívejte drátěnku, jinak chrom poškrábete. Ukážeme Vám, jak na to!

Poklady z popelnic

Lidé vyhodí kde co. A jiní lidí z toho "kde co" dokážou vykouzlit hotové zázraky, které mohou ještě dlouhá léta sloužit.

Bubny ze starého kartonu a PET lahve

ReUse - jak zpracovat kartonové role od koberců a plastové lahve? Nevyhazujte je a vyrobte si z nich parádní bubínek.

Re-use dílna a renovace starého nábytku

K čemu využít zbytky čalounických látek? No přeci k upcyklovaným výrobkům. Například se ze zbytků látek dá přečalounit staré křeslo po babičce.

Dekorace ze starých kartonových krabic

Staré kartonové krabice nemusí sloužit jen jako obalový materiál, ale lze z něj vyrobit spoustu dalších užitečných a dekorativních věcí.

Jak funguje sběrný dvůr

Reportáž o tom, jak naložit s odpadem ze zahrady a z domácností. Popis sběrného dvora, jak funguje, co je možné na sběrný dvůr přivézt a co ne