Proč nám jídlo z mikrovlnky nechutná? Neumíte ji používat. Naučíme vás to

Mikrovlnné trouby se vyrábějí v mnoha barvách a designech. Daewoo

Mikrovlnné trouby se vyrábějí v mnoha barvách a designech. Daewoo.
Mikrovlnné trouby se vyrábějí v mnoha barvách a designech. Daewoo. (Zdroj: archiv redakce)
Mikrovlnné trouby se vyrábějí v mnoha barvách a designech. Daewoo.
Mikrovlnné trouby se vyrábějí v mnoha barvách a designech. Daewoo. (Zdroj: archiv redakce)
Trendy řada mikrovlnných trub MAX Chocolate je mimořádnou kombinací inovací a jedinečného designu s retro prvky v moderním kabátě, kterému dominují zaoblené tvary včetně zadní strany. Díky tomu se hodí do moderních i tradičních interiérů, kde se rychle stane také zajímavým designovým prvkem. Whirlpool.
Trendy řada mikrovlnných trub MAX Chocolate je mimořádnou kombinací inovací a jedinečného designu s retro prvky v moderním kabátě, kterému dominují zaoblené tvary včetně zadní strany. Díky tomu se hodí do moderních i tradičních interiérů, kde se rychle stane také zajímavým designovým prvkem. Whirlpool. (Zdroj: archiv redakce)
Prodávají se vestavné nebo volně stojící. DME.
Prodávají se vestavné nebo volně stojící. DME. (Zdroj: archiv redakce)
Až už zvolíte jakoukoliv barvu, všechny nové mikrovlnné trouby Whirlpool MAX Chocolate nabídnou oblíbené funkce 3D distribuce mikrovln, gril a kombinovaný gril, Crisp nebo Jet Defrost a speciální programy pro tu nejlepší práci s čokoládou. cena 5 490 Kč vč. DPH bez PHE. Whirlpool.
Až už zvolíte jakoukoliv barvu, všechny nové mikrovlnné trouby Whirlpool MAX Chocolate nabídnou oblíbené funkce 3D distribuce mikrovln, gril a kombinovaný gril, Crisp nebo Jet Defrost a speciální programy pro tu nejlepší práci s čokoládou. cena 5 490 Kč vč. DPH bez PHE. Whirlpool. (Zdroj: archiv redakce)
 Tajemstvím exkluzivní funkce Crisp je kombinace působení grilu, mikrovln a nepřilnavého Crisp talíře umožňující přípravu pokrmů dokonale propečených uvnitř a křupavých na povrchu. Mikrovlny ohřívají Crisp talíř a urychlují proces pečení, gril působí na jeho horní část a pokrm opéká. Výsledkem je dokonale přesné a rychlé vaření s minimálním množstvím tuku. Funkce je vhodná například k přípravě pizzy, bramborových hranolků, koláčů nebo sušenek.
 Tajemstvím exkluzivní funkce Crisp je kombinace působení grilu, mikrovln a nepřilnavého Crisp talíře umožňující přípravu pokrmů dokonale propečených uvnitř a křupavých na povrchu. Mikrovlny ohřívají Crisp talíř a urychlují proces pečení, gril působí na jeho horní část a pokrm opéká. Výsledkem je dokonale přesné a rychlé vaření s minimálním množstvím tuku. Funkce je vhodná například k přípravě pizzy, bramborových hranolků, koláčů nebo sušenek. (Zdroj: archiv redakce)
Trouby mají objem 13 litrů, jsou široké pouhých 39 cm a pohodlně se do nich vejdoui talíře s velkorysým průměrem 28 cm. K charakteristikám designu patří také plochá dvířkaa černé sklo, zajišťující příjemný vzhled a zároveň snadné čištění. Whirlpool.
Trouby mají objem 13 litrů, jsou široké pouhých 39 cm a pohodlně se do nich vejdoui talíře s velkorysým průměrem 28 cm. K charakteristikám designu patří také plochá dvířkaa černé sklo, zajišťující příjemný vzhled a zároveň snadné čištění. Whirlpool. (Zdroj: archiv redakce)
Vestavné mikrovlnky bývají vybaveny mnoha užitečnými funkcemi a umějí tak snadno nahradit troubu v malé domácnosti. Vestavná mikrovlnky v nerezu Philco PMD 2501 BIX nabízí programy k vaření, grilování, rozmrazování, klasický ohřev a mnoho dalšího. Cena 6490 Kč.
Vestavné mikrovlnky bývají vybaveny mnoha užitečnými funkcemi a umějí tak snadno nahradit troubu v malé domácnosti. Vestavná mikrovlnky v nerezu Philco PMD 2501 BIX nabízí programy k vaření, grilování, rozmrazování, klasický ohřev a mnoho dalšího. Cena 6490 Kč. (Zdroj: archiv redakce)
Černou milují především muži. Mikrovlnka v černé barvě Philco PMD 2525 B je kromě programů na vaření a ohřev vybavena grilem, nabízí vnitřní prostor až 25 litrů, dětský zámek a další funkce. Nabízí skvělý poměr cena vs. výkon. Cena 3290 Kč.
Černou milují především muži. Mikrovlnka v černé barvě Philco PMD 2525 B je kromě programů na vaření a ohřev vybavena grilem, nabízí vnitřní prostor až 25 litrů, dětský zámek a další funkce. Nabízí skvělý poměr cena vs. výkon. Cena 3290 Kč. (Zdroj: archiv redakce)
Zvolením vysokého výkonu dojde k prudkému ohřátí na povrchu, prudkému odparu vody a tím jeho vysušení. Vnitřek potraviny může být i přesto studený.
Zvolením vysokého výkonu dojde k prudkému ohřátí na povrchu, prudkému odparu vody a tím jeho vysušení. Vnitřek potraviny může být i přesto studený. (Zdroj: archiv redakce)

Publikováno: 10.06.2020

Mohlo by vás dále zajímat