Snadné žehlení, které vás bude bavit

Žehlení není zrovna zábava, kterou by někdo dělal dobrovolně. Většinou se k žehlicímu prknu postavíme, až když už nám prádlo přetéká z koše nebo nemáme co na sebe. Jenže žehlení si teď můžete ulehčit a zrychlit. Jak na to?

(Zdroj: Vileda)

Stačí mít toho správného pomocníka. A tím je docela určitě Vileda Total Reflect Plus. Má totiž naprosto fantastické vychytávky, které vás budou bavit.

Snadné žehlení jen z jedné strany

S tímto žehlicím prknem stačí žehlit prádlo pouze z jedné strany. Jak je to možné? Má totiž integrovanou metalickou vrstvu, která odráží teplo a vy tak můžete pohodlně vyžehlit prádlo jen z jedné strany a z druhé už to vlastně prkno udělá za vás. Navíc tato vrstva také nedovoluje průchod páry, takže sbohem mokré kapičky všude kolem. Je jasné, že se vám žehlení jednoznačně zrychlí. A nemusíte kvůli tomu ani shánět novou žehličku, tato vychytávka funguje skvěle se všemi žehličkami i s napařovacími generátory.

Snadné žehlení, které vás bude bavit
Snadné žehlení, které vás bude bavit (Zdroj: Vileda)

Pohodlí při práci

Tím však ještě nekončíme, prkno se také vyznačuje skvělou stabilitou a velkou odkládací plochou na žehličku, kam se vám pohodlně vejde i parní generátor. I samotná žehlicí plocha je dostatečně prostorná a usnadňuje tak žehlení především objemnějších kousků prádla, jako je třeba povlečení. Na prkně je prostor pro ramínka, kam můžete zavěsit již vyžehlené košile, aniž byste museli běhat s každým kouskem do skříně. Potěší vás také nastavitelná délka držáku kabelu, ale i nastavitelná výška prkna. Tu si můžete upravit přesně podle svých potřeb od 74 do 97 cm.

Snadné žehlení, které vás bude bavit
Snadné žehlení, které vás bude bavit (Zdroj: Vileda)

Když je žehlení zábava

Pokud jste při žehlení omezeni délkou přívodní šňůry k žehličce, tak s tím je teď také konec, díky integrované zásuvce si můžete prkno postavit tam, kam budete chtít a při práci si tak třeba povídat s rodinou nebo koukat na televizi. Prkno má pojistku proti nechtěnému složení, což ocení především rodiče malých dětí a také je velmi lehké. Váží pouhých 6,7 kg, takže se s ním snadno manipuluje. Složit a uklidit jej do skříně vám zabere jen chviličku. Pokud je pro vás důležitá kvalita, pak vás potěší, že prkno získalo značku kvality dTest 06/2022.

Jak pohodlné žehlení s Vileda Total Reflect Plus je, se můžete podívat ve videu:

Žehlicí prkno je k dostání od 2 450 Kč a při koupi dostanete prodlouženou záruku na 3 roky. Více informací najdete na www.vileda.cz.

Publikováno: 10.11.2022, Autor: autor: Komerční prezentace

Mohlo by vás dále zajímat

Žmolky na svetru

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Láďa radí jak se zbavit žmolků na svetru.

Malá škola žehlení

Žehlení není jen pro vyhlazení oblečení. Díky napařování a vyšší teplotě se materiál změkčí, vydesinfikuje a odstraníme také nepohodlné pachy.

Různé typy tkanin

Jak žehlit jednotlivé druhy tkanin?

Oprava rýhy v laminátové podlaze

Díky vosku jednoduše opravíte jakoukoli rýhu v laminátové podlaze. Zjistíte, jak s voskem pracovat a spolu se špachtličkou ho použít na opravu podlahy.

Jednoduchý trik na skládání kalhot a triček

Jak rychle a jednoduše správně poskládat kalhoty a trika.