7 důvodů, proč si pořídit nové spotřebiče

Všude dobře, doma je ale nejlépe. I proto je design interiéru v našich domovech tak důležitý. Dáváme si záležet na barevném ladění pokojů a na drobných detailech, které dotváří teplo domova. Jak velkou pozornost ale věnujeme svým domácím spotřebičům? Ty kvalitní nám vydrží roky rokoucí, nicméně během let se mění nejen inovace a s nimi spojená energetická úspornost, ale také design. Proč tedy vyměnit staré spotřebiče za nové?

(Zdroj: Samsung)
  1. Menší spotřeba energie = víc peněz v peněžence

Nákup nových spotřebičů nám pomáhá ušetřit mnohem víc peněz, než si myslíme. Obzvlášť v dnešní době zdražování energií můžeme znatelně pocítit situaci, kdy máme doma v zásuvkách spotřebiče, které už by dávno potřebovaly vyměnit. Ve srovnání s novými mají spotřebu energie skoro jako nadzvukové letadlo. Teď je ale aktuální spíš pořekadlo: kdo šetří, má za tři!

  1. Od zítřka neplýtváme!

Z průzkumu vyplývá, že na jednoho obyvatele Evropy připadá kolem 100 kg vyhozeného jídla ročně. Tip číslo jedna, který zabrání plýtvání, je jednoduchý – pište si nákupní seznam. Druhým krokem je také správné uskladnění potravin. Například některé chladničky už dnes obsahují box s nastavitelnou teplotou. Vaše potraviny tak vydrží déle.

  1. Můj dům, můj hrad, můj design!

Domácí spotřebiče už dávnou nejsou zařízením v domácnosti, kterému je kvůli nezbytnosti dovoleno zhyzdit jinak vymazlený interiér. Na trhu už jsou dnes chladničky, pračky, ale i vysavače nebo trouby, které mají kromě chytrých a úsporných funkcí i pokročilý design.

  1. Něco jako stavebnice, ale pro dospělé

Trochu navážeme na předešlý bod. Co byste řekli na to, kdybyste si mohli svoje spotřebiče poskládat jakkoliv chcete? Chladničky Samsung Bespoke nabízejí hned dvě stylové vychytávky. Nejen že si můžete vybírat hned z několika barev dvířek, máte ale také možnost si přizpůsobit jednotlivé moduly podle toho, jak potřebujete. Velikost i barevnost chladničky je tak pouze na vás.

7 důvodů, proč si pořídit nové spotřebiče
7 důvodů, proč si pořídit nové spotřebiče (Zdroj: Samsung)
  1. Vysavač, nejlepší přítel člověka

Také máte doma pořád ten typ vysavače, kterému se musí vyměňovat pytlík naplněný prachem a vy se při tom pravidelně ocitáte doslova v mraku prachu? Mnohem lepší volbou je vysavač, který nemusíme sami čistit. Jak to? Protože to zvládne sám.  Například vysavač Samsung Bespoke Jet má vlastní vysýpací stanici All-in-one, která navíc slouží i k nabíjení.

 

  1. Námraza? Co je to?

Podle průzkumu považuje víc než polovina Čechů za nejužitečnější spotřebič chladničku. Něco na tom bude. Kdo z nás si bez ní umí představit svoji domácnost, respektive kuchyni? Při jejím výběru bychom se měli dívat, zda má funkci No Frost. Díky beznámrazové technologii totiž ušetříme čas a energii, kterou bychom jinak potřebovali k odmrazování. Nejen že si ušetříme energii při tomto nenáviděném procesu, ale dost podstatně to šetří i energii elektrickou. Její spotřebu nejvíc zvyšuje, pokud máme v mrazáku vrstvu ledu. A to nemluvíme o kvalitě přemrzlých potravin.

  1. Praní, které má planeta ráda

I taková zdánlivá maličkost, jako je praní na nižší stupeň, dokáže nejen ušetřit peníze za spotřebovanou energii, ale také sníží vaši uhlíkovou stopu. Pokud si pořídíte pračku, která má velkou kapacitu, je lepší nastřádat více prádla, a díky tomu prát jednou za čas. Vychytávku jsou pak pračky, které samy rozpoznají, kolik v sobě mají prádla a uzpůsobí tomu jak prací cyklus, tak množství spotřebované vody i pracího prášku.

7 důvodů, proč si pořídit nové spotřebiče
7 důvodů, proč si pořídit nové spotřebiče (Zdroj: Samsung)

Spotřebiče navíc už v dnešní době umí komunikovat nejen mezi sebou, ale i s další elektronikou. Prostřednictvím telefonu, včetně skládacích telefonů s ohebným displejem Galaxy Z Flip4 a Galaxy Z Fold4, si tak můžete třeba v aplikaci SmartThings spustit pračku na dálku, abyste z práce domů přišli k hotovému.

A nakonec TIP! S inteligentními a úspornými spotřebiči Samsung Bespoke můžete ušetřit nejen při jejich provozu, ale také při jejich nákupu. Díky speciálními bonusu můžete získat až 5 000 korun zpět za každý produkt, který koupíte v rámci akce Bespoke Home. Bonus také platí při nákupu tří různých spotřebičů. Za jeden nákup tak můžete ušetřit až 20 000 korun.

Více o akci najdete zdehttps://www.samsung.com/cz/akce/ce/cashback/

Publikováno: 24.10.2022, Autor: autor: Komerční prezentace

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.