Podzimní úklid rychle a efektivně? Jde to!

Léto končí a spolu s podzimem přichází deštivé a nevlídné dny, které s sebou nesou také mnohem více nepořádku. A tak nás čeká více úklidu. Ale nezoufejte, i vytírání může být zábava, stačí k tomu mít toho správného pomocníka.

(Zdroj: Vileda)

Asi jen malá hrstka lidí miluje uklízení, valná většina z nás má raději volné dny, které může věnovat sportu, kinu, setkávání se s přáteli a na úklid pak už nezbývá tolik času. Ale to vůbec nevadí, pokud si umíte poradit a pořídíte si pomocníka, se kterým vám úklid půjde snadno a efektivně. A právě takovým pomocníkem je rotační třásňový mop Vileda TURBO 3v1.

Podzimní úklid rychle a efektivně? Jde to!
Podzimní úklid rychle a efektivně? Jde to! (Zdroj: Vileda)

Úklid i na nejméně dostupných místech

TURBO 3v1 má trojúhelníkový tvar, díky němuž se pohodlně dostanete i do rohů. Mop je tvořen z tenkých mikrovláken, která vždycky skvěle přilnou k podlaze a nejen to, zachytí při úklidu nečistoty a také více než 99 % bakterií a odstraní je pryč, aniž byste museli používat chemikálie. Bílé třásně mají výborné absorpční schopnosti a poradí si tak s každou nečistotou, červené a šedé třásně jsou vyrobeny z abrazivního materiálu, který si perfektně poradí i se zaschlou špínou a skvrnami. Navíc jsou šetrné, takže se nemusíte bát, že by poškrábaly podlahu. Fialové třásně se vám osvědčí jako skvělý lapač prachu, vlasů, zvířecích chlupů a dalších nečistot. Inovativní je také dodatečná mycí plocha na spodní části. Mop můžete použít na všechny typy tvrdých podlah.

Podzimní úklid rychle a efektivně? Jde to!
Podzimní úklid rychle a efektivně? Jde to! (Zdroj: Vileda)

Vychytávky, které vás budou bavit

Už žádné ohýbání a ždímání. Turbo 3v1 má lehký kbelík, který bez vody váží jen 1,4 kg, takže se vám bude snadno přenášet. Díky pedálu vyždímáte mop přesně podle toho, jak potřebujete, a teleskopická tyč lze nastavit na maximální délku 125 cm, takže se klidně můžete o úklid podělit s partnerem nebo dětmi. Špinavou vodu vyprázdníte z kbelíku čelním otvorem a nemusíte se tak bát, že si znečistíte již uklizenou podlahu.

Úklid prostě ještě nikdy nebyl snazší. Přesvědčte se sami ve videu:

Rotační třásňový mop Vileda TURBO 3v1 zakoupíte od 1 124 Kč. Více informací na www.vileda.cz.

Publikováno: 06.09.2022, Autor: autor: Komerční prezentace

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.