Niceboy ION – Smart Home v jedné aplikaci

Nový koncept Niceboy ION je tady! Přivítejte jeho chytré spotřebiče a pozvěte svou domácnost do budoucnosti!

(Zdroj: Niceboy)

Kdo by nechtěl přijít do bytu s čerstvě vytřenou podlahou, příjemným osvětlením a konvicí, která právě uvařila vodu na čaj? „Niceboy ION přináší chytré spotřebiče, které vám ušetří čas, peníze a zpříjemní život. Není to žádná složitá věda určená pouze pro technické nadšence, ale inteligentní řešení, které zvládne zapojit a používat opravdu každý,“ říká Jan Trnka, marketingový ředitel značky Niceboy.

Chytrá domácnost na povel

Co to vlastně je Smart Home? Jednoduše je to chytrá domácnost, jejíž součástí jsou vzájemně propojené elektrické přístroje, které lze ovládat pomocí mobilní aplikace. Dnes je navíc obvykle její součástí i hlasový asistent, který umožňuje ovládat přístroje pomocí hlasových pokynů. Cílem chytré domácnosti je především zjednodušit některé činnosti, snížit spotřebu elektrické energie, ušetřit peníze a celkově jejím uživatelům maximálně ulehčit život.

Jak to funguje v praxi?

Všechny chytré výrobky do domácnosti Niceboy ION jsou ovládány pomocí jedné jediné aplikace a mají hlasového asistenta, můžete je tak ovládat mobilem třeba z pohodlí gauče.  „Každý chytrý spotřebič je sám o sobě pomocníkem, ale co se stane, když je v jedné aplikaci můžete propojit a jejich funkce zkombinovat? Vítejte v budoucnosti, kde stačí dát hlasovému asistentovi jeden povel a vaše domácnost udělá vše, co jste jí nařídili,“, dodává Jan Trnka.

Výhodou aplikace je i ovládání na dálku, pokud chcete třeba zapnout robotický vysavač z pohodlí kanceláře na druhé straně města, i to je možné.

Staňte se režisérem vlastní domácnosti

V aplikaci si navíc můžete nastavit i takzvané scénáře, tedy šablony, podle kterých se mají chytré spotřebiče chovat v určitých situacích tak, aby vám zpříjemnily den. Podívejte se na pár příkladů takových scénářů pro váš lepší život.

Ráno přesně podle vás

Ráno vstanete, a když rozsvítíte lampičku s chytrou žárovkou, dá vaše aplikace povel chytré konvici, aby začala vařit vodu. V obýváku a kuchyni vás pak přivítá příjemně tlumené světlo, které se během dvaceti minut rozsvítí naplno. Znamená to, že vaše probouzení bude plynulé a příjemné, žádný šok a start z nuly na sto.

Niceboy ION – Smart Home v jedné aplikaci
Niceboy ION – Smart Home v jedné aplikaci (Zdroj: Niceboy)

Odcházím, můžete začít

Také ráno rychle vyletíte ze dveří a až v práci vám dojde, že jste nechali všude rozsvíceno a že vás doma pak čeká úklid po chlupatých domácích mazlíčcích? S aplikací, která propojuje chytré spotřebiče, to bude úplně jinak. Stačí zapnout při odchodu – ale třeba až v práci – váš předem napsaný scénář „odešel jsem“ a vaše domácnost se dá do pohybu. Zhasnou se světla v bytě, ale v pokoji vašeho puberťáka se naopak rozsvítí, aby konečně vstal. Díky chytrému kartáčku pak zjistíte, jestli si opravdu vyčistil zuby. A váš robotický vysavač vyjede ze své nabíjecí stanice a začne vysávat či vytírat vše, co po sobě zanechali pes s kočkou.

Niceboy ION – Smart Home v jedné aplikaci
Niceboy ION – Smart Home v jedné aplikaci (Zdroj: Niceboy)

Hubněte společně!

Nesnášíte váhu? Chytrou váhu můžete mít rádi a může to v praxi vypadat třeba takto: Se zatajeným dechem si stoupnete na chytrou váhu a…. ta vás pochválí. A nejenom to – váš úspěch může díky aplikaci motivovat další členy rodiny či přátele, se kterými budete chtít sdílet nejen chytrou váhu, ale navzájem i své výsledky v aplikaci.

Niceboy ION – Smart Home v jedné aplikaci
Niceboy ION – Smart Home v jedné aplikaci (Zdroj: Niceboy)

Proč si pořídit chytré spotřebiče Niceboy ION?

1) Šetří čas na to, co je opravdu důležité

Když za vás celý byt vysaje nebo vytře robotický vysavač, máte příležitost věnovat se svým blízkým nebo svým koníčkům.

Už nebudete muset čekat, až se uvařená voda ochladí na tu správnou teplotu pro váš zelený čaj nebo na kaši pro dítě. Jednoduše si podle aktuální potřeby přesnou teplotu nastavíte.

2) Šetří peníze

Chytrá žárovka uspoří oproti klasické až 90 % energie. A co teprve, když se po vašem odchodu sama zhasne, i když jste na ni zapomněli?!

3) Zjednoduší vám život

Stačí na vyčištění zubů jedna minuta, nebo tři? A je čištění důkladné? Tak takové otázky budete moci vypustit z hlavy – sonické kartáčky vyčistí zuby opravdu dokonale. Navíc vás upozorní, jak dlouho si je máte čistit i jakým způsobem.

Niceboy ION – Smart Home v jedné aplikaci
Niceboy ION – Smart Home v jedné aplikaci (Zdroj: Niceboy)

Několik výrobků za všechny

Řada nových spotřebičů zahrnuje výrobky od robotických vysavačů, sonických kartáčků a osobních vah třeba až po chytré zásuvky. Pojďme si blíže představit alespoň tři chytré pomocníky, kteří se neztratí v žádné domácnosti.

Niceboy ION Charles i7

Robotický vysavač a mop v jednom

Robotický vysavač Niceboy ION Charles i7 v sobě kombinuje nejen účinný vysavač, ale hlavně i mop s inteligentním dávkováním vody. S mobilní aplikací Niceboy ION vyřídíte úklid během vteřiny ze svého mobilního telefonu. Vysavač využívá navigační systém NaviGATE pro stoprocentní pokrytí uklízené plochy a s technologií Red SENSE se vyhne kolizím s vaším nábytkem nebo pádu ze schodů. Je určen na všechny typy podlah (včetně koberců a dřevěných podlah) a jeho součástí je i kartáč Animal Brush pro efektivní odstranění zvířecích chlupů. Kapacita baterie vydrží na 120 minut úklidu, před vybitím baterie se robot sám přijede dobít do nabíjecí stanice.

Niceboy ION – Smart Home v jedné aplikaci
Niceboy ION – Smart Home v jedné aplikaci (Zdroj: Niceboy)

 

Doporučená cena: 6.999 Kč

Více informací o vysavači naleznete na niceboy.cz

 

Niceboy ION SmartSonic

Bělejší zuby díky sonické technologii

Vysokofrekvenční kartáček Niceboy ION SmartSonic využívající až 43 000 kmitů za minutu se efektivně postará o váš zářivě bílý úsměv. S mobilní aplikací získáte detailní analýzu své péče o chrup. A jelikož má každý trochu jiné zuby i požadavky na čištění, nabízí SmartSonic hned několik režimů čištění. K dokonalému vyčištění zubů budou SmartSonicu stačit 2 minuty, tedy 30 vteřin na každý oblouk. Na změnu oblouku vás vždy upozorní vibracemi, takže není potřeba nic hlídat a sledovat – kartáček to udělá za vás. Niceboy ION SmartSonic vydrží na jedno nabití až neuvěřitelných 20 dní.

Niceboy ION – Smart Home v jedné aplikaci
Niceboy ION – Smart Home v jedné aplikaci (Zdroj: Niceboy)

 

Doporučená cena: 1.499 Kč

Více informací o kartáčku naleznete na niceboy.cz

 

Niceboy ION SmartBulb RGB

Chytré osvětlení vaší domácnosti

Inteligentní LED žárovka přinese do vaší domácnosti hned několik pozitivních změn – ušetří energii, navodí tu správnou atmosféru a nastavit si můžete i časové plány pro automatické zapínání a vypínání světel. Atmosféru osvětlení můžete ladit díky 16 milionům dostupných barev a variabilnímu jasu a teplotě barvy. Ovládat ji můžete přes mobilní aplikaci Niceboy ION nebo pomocí hlasových asistentů Amazon Alexa i Google Assistant.

Klíčové vlastnosti:

Barevná a chytrá LED žárovka s E27 či E14 paticí

E27 – Úsporná žárovka s příkonem 9W (ekvivalent 60W)

E14 – Úsporná žárovka s příkonem 5,5W (ekvivalent 40W)

Jednoduché použití – stačí jen Wi-Fi a chytrý telefon

Škála bílé barvy a až 16 milionů barevných odstínů

Ovládání pomocí mobilní aplikace Niceboy ION

Nastavení odstínů, teploty a jasu

Stmívání v rozmezí 1-100%

Životnost 25 000 hodin

E27 – Bílý jas až do hodnoty 806 lumenů

E14 – Bílý jas až do hodnoty 470 lumenů

Teplota barev v rozmezí 2700-6500K

Ovládání hlasem pomocí Amazon Alexa a Google Assistant

Snadné nastavení časových plánů a časovačů

Niceboy ION – Smart Home v jedné aplikaci
Niceboy ION – Smart Home v jedné aplikaci (Zdroj: Niceboy)

 

Doporučená cena: 499 Kč

Více informací o žárovkách naleznete na niceboy.cz

Ještě pořád nevíte, jestli je zvládnete používat?

Nezáleží na tom, jestli máte jen chytrou osobní váhu, nebo máte rovnou celou rodinu chytrých spotřebičů, v obou případech si vystačíte s jedinou aplikací Niceboy ION, která umí česky. A samotné zprovoznění chytrých přístrojů? „Nemusíte se bát složité instalace nebo snad vrtání,“ říká produktový manažer řady Niceboy ION Jiří Svoboda a dodává: „Stačí napoprvé propojit chytrý spotřebič s WiFi či Bluetooth, spustit aplikaci a už můžete nastavovat vše, jak potřebujete.“

Více informací o výrobcích Niceboy naleznete na www.niceboy.cz

 

Publikováno: 16.05.2022, Autor: autor: Komerční prezentace

Mohlo by vás dále zajímat

Víte jak funguje chytrá elektroinstalace

Pan Boris Kamenický představuje systém chytré elektroinstalace, který šetří Váš čas i peníze.

Ochrana proti okurkové plísni

Ochrana proti okurkové plísni

Chováme kozy

Jak se chovají kozy?

Chov vietnamského prasete

Jak se chovat k vietnamskému prasátku?

Zpracování úrody ze zahrady

Jak zpracovat úrodu?

ČTĚTE DÁLE

Barvou pro rok 2024 je Peach Fuzz
Barvou pro rok 2024 je Peach Fuzz

Inspirace pro vaše bydlení

Barva nadcházejícího roku září teplem, elegancí a symbolizuje štěstí. V těžkých dobách by měla navodit pocit sounáležitosti s ostatními lidmi.

Terase sluší atraktivní kamínky
Terase sluší atraktivní kamínky

Inspirace pro vaše bydlení

Kamenný koberec je druh podlahové krytiny, který se hodí do interiérů i exteriérů a obzvláště pěkně vypadá také na terase nebo v okolí venkovních bazénů

Propojení obýváku a kuchyně se nemusíte bát
Propojení obýváku a kuchyně se nemusíte bát

Inspirace pro vaše bydlení

Propojení kuchyně s obývacím pokojem vytváří jeden společný prostor. Poradíme vám, jak tento moderní a velmi aktuální trend zakomponujete do svého bydlení.

Udělejte si doma útulno, udělejte si japandi
Udělejte si doma útulno, udělejte si japandi

Inspirace pro vaše bydlení

Japandi styl je spojen klidem, útulnem a příjemnou atmosférou. Chcete mít i vy místo, kam se budete rádi vracet? Zařiďte ho ve stylu japandi. Poradíme vám.

Propadněte kouzlu neotřelého boho stylu. Bude vás bavit
Propadněte kouzlu neotřelého boho stylu. Bude vás bavit

Inspirace pro vaše bydlení

Boho styl v interiéru je originální trend, který umně propojuje nespoutanost s útulnou atmosférou. Zařiďte si i vy boho interiér. Poradíme vám jak na to

Světlo v kuchyni
Světlo v kuchyni

Inspirace pro vaše bydlení

Při návrhu kuchyně je důležité zaměřit se také na její osvětlení. Důležité je zajistit nejen dostatečné nasvícení pracovních ploch, ale i to, abychom se v kuchyni cítili příjemně. Osvětlení kuchyně bychom měli podřídit nejen provozu, ale i jejímu stylu. A to může být někdy pěkně tvrdý oříšek.

Vytvořte si doma svůj vlastní relaxační koutek
Vytvořte si doma svůj vlastní relaxační koutek

Inspirace pro vaše bydlení

Relaxační zóna na vaší zahradě nebo ve vašem okolí? Proč ne. Vytvořte si takové místo a užijte si odpočinek podle svého gusta.

Dveře si můžete navrhnout podle svých potřeb i fantazie
Dveře si můžete navrhnout podle svých potřeb i fantazie

Inspirace pro vaše bydlení

V současné době má zelenou originalita. A to se týká nejen lidí, ale i prvků, které denně používáme a kterým donedávna jim byla věnována velmi malá pozornost. Tentokrát bude řeč o dveřích.

Vyberte si vhodné zastínění do ložnice
Vyberte si vhodné zastínění do ložnice

Inspirace pro vaše bydlení

Výběr vhodného zastínění do ložnice může značně ovlivnit kvalitu vašeho spánku i času relaxace. Z jakých možností máte na výběr? Inspirujte se.

Tipy, jak si zařídit domácí posilovnu
Tipy, jak si zařídit domácí posilovnu

Inspirace pro vaše bydlení

Za oknem sice ještě mrzne a občas se i chumelí, ale přesto je dobré pracovat na své postavě. Taky chcete v plavkách vypadat neodolatelně, ale zimní sporty vám nic neříkají a návštěva veřejného fitness centra je pro vás tabu? Nezoufejte, i vy můžete léto přivítat v té nejlepší kondici. Zařiďte si domácí posilovnu. Cvičení doma přináší celou řadu výhod. Ušetříte na vstupném, nejste omezeni otevírací dobou, nemusíte čekat, až se uvolní požadovaný trenažér, a také uspoříte čas, který byste jinak strávili na cestě. Navíc budete mít posilovnu stále na očích, což je ta nejlepší motivace.

Závěsná lůžka do interiéru
Závěsná lůžka do interiéru

Inspirace pro vaše bydlení

Závěsná lůžka do interiéru mají spoustu výhod. Pokud chcete změnu ve své ložnici nebo udělat radost dětem, vsaďte právě na závěsná lůžka.

Vyberte si vhodné zastínění do ložnice
Vyberte si vhodné zastínění do ložnice

Inspirace pro vaše bydlení

Výběr vhodného zastínění do ložnice může značně ovlivnit kvalitu vašeho spánku i času relaxace. Z jakých možností máte na výběr? Inspirujte se.