Klidný domov bez hluku z ulice díky venkovním roletám

Věděli jste, že existuje typ venkovního stínění, který vám může poskytnout nejen ochranu před světlem, ale také výrazně omezí hluk zvenčí? Venkovní rolety mají hned několik předností a právě na ně se zaměříme v tomto článku!

(Zdroj: Minirol)

Dopřejte si ničím nerušený spánek

Toužíte po klidném a vydatném spánku, bez toho, aby vás budilo světlo či hluk z ulice? Pak jsou právě venkovní rolety správnou volbou pro vás! Venkovní rolety jsou vyrobeny z pevných hliníkových lamel, které dokážou po zatažení perfektně zatemnit místnost a navíc nepropouští hluk.

Pokud se tak rozhodnete si ráno přispat nebo si zdřímnout po vydatném obědě, vězte, že venkovní rolety vám v ložnici zajistí naprostou tmu v kteroukoliv denní dobu. Přejete si, aby vás ráno budily příjemné sluneční paprsky? I pro vás rolety nabízí řešení. Na časovači venkovních rolet si snadno nastavíte čas, kdy se mají rolety vytáhnout zpět do boxu.

Účinná ochrana nejen proti nepřízni počasí

Venkovním roletám nelze upřít ani další výhodu, díky nim můžete efektivně šetřit za energie. Zatažené rolety velmi dobře izolují teplo, v zimě proto ušetříte za vytápění. Chlad ani mráz skrz ně nemá šanci proniknout až k oknu a do interiéru. Rolety ochrání vaše okna i před sněhem, mrazem a kroupami a také před nečistotami z vnějšku.

Klidný domov bez hluku z ulice díky venkovním roletám
Klidný domov bez hluku z ulice díky venkovním roletám (Zdroj: Minirol)

Zajímá vás, co dalšího vám kvalitní venkovní rolety můžou nabídnout? Díky nepropustným a pevným lamelám dokážou venkovní rolety váš dům velmi účinně chránit před zloději. Přestože rolety nepatří mezi certifikované bezpečnostní prvky, představují překážku, kterou nebude chtít překonávat žádný nezvaný host. Pro větší bezpečnost navíc můžete venkovní rolety doplnit například o bezpečnostní zámek.

Jaký typ rolet se hodí pro váš dům?

Výrobce stínící techniky BUILDING Shutter Systems z Velké Bíteše nabízí kvalitní venkovní rolety Minirol, vybrat si můžete hned z několika typů.

Předokenní rolety se hodí zejména pro dodatečnou montáž, pokud jste s nimi nepočítali už v projektu. Krycí boxy rolet jsou viditelné a vyrábí se ve více provedeních, takže si můžete být jisti, že si vyberete přesně ty, které se k vaší stavbě budou skvěle hodit.

Se zaomítacími roletami je potřeba počítat už v projektu stavby. Instalují se do okenního otvoru a překryjí se omítkou, krycí box rolet je tedy schovaný pod ní.

Také nadokenní rolety by měly být zahrnuté již v projektu, s boxem se totiž umisťují do okenního překladu.

Rozhodli jste se pro montáž rolet nebo máte další otázky? Pak neváhejte oslovit českého výrobce BUILDING Shutter Systems, který nabízí kvalitní venkovní rolety Minirol. Obchodní zástupce rád zodpoví všechny vaše dotazy a vytvoří cenovou nabídku přesně pro vás.

Publikováno: 02.12.2021, Autor: autor: Komerční prezentace

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

ČTĚTE DÁLE

Chytré topení výrazně uleví rodinnému rozpočtu
Chytré topení výrazně uleví rodinnému rozpočtu

Dům

Úsporné vytápění je díky mobilním aplikacím velmi jednoduché na ovládání a ušetří spoustu peněz. Díky němu budete mít doma vždy správnou teplotu.

Zpříjemněte si svůj život moderním chytrým osvětlením
Zpříjemněte si svůj život moderním chytrým osvětlením

Dům

Moderní chytré osvětlení je nejoblíbenějším vynálezem z éry inteligentních domů. Máte je i vy? Nevíte, proč? Rádi vás seznámíme s jeho výhodami.

Využijte moderní chytré spotřebiče do vaší domácnosti
Využijte moderní chytré spotřebiče do vaší domácnosti

Dům

V domácnostech se dají jako pomocníci využít různé druhy spotřebičů. Moderní chytré spotřebiče vám zpříjemní práci i váš odpočinek.

Revoluce v úklidu v podání robotického vysavače
Revoluce v úklidu v podání robotického vysavače

Dům

Robotický vysavač je pomocník, který pracuje za nás. Jaké parametry jsou však pro koupi nového vysavače zásadní a co nesmíme přehlédnout?

Vynikající kávu připravíte i v kvalitním automatu
Vynikající kávu připravíte i v kvalitním automatu

Dům

Automatický kávovar bývá někdy neprávem podceňovaným přístrojem, přitom i s jeho pomocí připravíte vynikající kávu, stačí vybrat ten správný.

Jaké jsou možnosti zabezpečení vaší domácnosti?
Jaké jsou možnosti zabezpečení vaší domácnosti?

Dům

Zabezpečení domácnosti je stále pro mnoho majitelů tabu. Základní problém spočívá hlavně v ceně a mnohdy také ve složitosti daného řešení. Není se tak čemu divit, že mnoho rodin prostě tiše spoléhá na to, že zrovna jejich majetku si nikdo všímat nebude. Vy však neriskujte a svůj domov si chraňte, poradíme vám, jak na to.

Estetické doplňky promění nudný okap v designový kousek
Estetické doplňky promění nudný okap v designový kousek

Dům

Okap na střeše nemusí být vždy půlkulatý. Hlavně na minimalistických domech by klasický okapový systém vypadal moc okatě. Jaké jsou nové trendy?

Vůně dřeva v celém domě
Vůně dřeva v celém domě

Dům

Dřevo je velmi kvalitním stavebním materiálem už po staletí. Jako ryze přírodní surovina disponuje mnoha přívlastky. Je to materiál obnovitelný, plně recyklovatelný a při rozumném hospodaření má téměř nevyčerpatelné zdroje. Dřevostavby postupně získávají tzv. navrch a v mnoha zemích jsou velmi oblíbené.

Hledáte originální dům? Znáte domy ze dřeva?
Hledáte originální dům? Znáte domy ze dřeva?

Dům

Tzv. dřevodomy nejsou žádné sruby pro lesní muže, ale sofistikované ekologické a často provozně nízkonákladové stavby. Jejich projekty, konstrukce, technologie výroby i montáže pokročila dnes natolik, že i v tak konzervativní zemi, jako Česko ve výběru stavebních materiálů je, rok od roku roste obliba bydlení v dřevodomech.

Jak snadno udržovat pěkný trávník
Jak snadno udržovat pěkný trávník

Dům

Máte rádi krásně upravený trávník kolem vašeho domu či chaty, ale sekačka vám bohužel už dosluhuje? Plánujete nákup nového modelu? Přečtěte si pár základních pravidel, která se při výběru vhodné sekačky rozhodně neztratí.

Stojací podlahové lampy v moderním designu a stylu
Stojací podlahové lampy v moderním designu a stylu

Dům

Chcete, aby vaše interiérové lampy vystupovaly z davu, byly tak trochu jiné, originální a zajímavé, pak jste zde na správném místě. Přinášíme vám přehlídku interiérových podlahových lamp, které dokážou váš byt doslova i obrazně rozsvítit, dodají mu punc originality a nevšednosti a vzbudí zájem o váš nevšední bytový design.

Romantika, kde ji ani nečekáte
Romantika, kde ji ani nečekáte

Dům

Světelná pohoda se většinou řeší (tedy měla by) ruku v ruce s praktičností a dobrou funkcí. A přece vedle všech moderních jednoduchých svítidel pořád žijí, existují a vzbuzují zájem i ta druhá. A překvapivě sluší jednoduchým interiérům.