Dveře Solodoor – za rozumnou cenu plno radosti

Interiérové dveře jsou nedílnou součástí každého bydlení. I když jsou v současné době oblíbené propojené otevřené místnosti, bez interiérových dveří se neobejdete. Mohlo by se zdát, že jsou samozřejmostí, prvkem, jemuž není třeba věnovat takovou pozornost, ale to je omyl! Dveře jsou výrazným designovým prvkem a jejich výběrem můžete výrazně ovlivnit vzhled celého interiéru.

Dveře Solodoor – za rozumnou cenu plno radosti
Dveře Solodoor – za rozumnou cenu plno radosti (Zdroj: Solodoor)

Dveře SOLODOOR uspokojí milovníky moderního designu i romantického rustikálního interiéru

Pokud chcete vsadit zejména na kvalitu, a pokud možno tu českou, představujeme vám dveře SOLODOOR. Zakládáme si na tom, aby naše nabídka dveří SOLODOOR byla co nejširší a uspokojila tak skutečně každého. Dáváte přednost klasice? Nebo si potrpíte na luxus a moderní minimalismus? Není pro vás ani jedno a místo toho dáváte přednost rustikální romantice? Stojíme si za tím, že s interiérovými dveřmi SOLODOOR nikdy nešlápnete vedle.

Sněhově bílé SOLODOOR POLAR lze kombinovat s každým interiérem

Pokud bychom měli vybrat nestárnoucí nadčasovou klasiku, která snad nikdy v žádném interiéru neurazí, ba právě naopak – nadchne, zmínili bychom velmi oblíbené bíle lakované dveře, jež mezi výrobky SOLODOOR reprezentuje modelová řada POLAR. Nechte se okouzlit sněhobílými dveřmi ošetřenými exkluzivním, vícevrstvým lakem. Dveře nabízíme v několika variantách, například s vertikálním či horizontálním drážkováním, nebo s atraktivním prosklením. Nespornou výhodou dveří POLAR je, že je lze kombinovat s každým interiérem. Designově nepřekáží, neruší, naopak vždy velmi pěkně ladí.

Dveře SOLODOOR se pyšní unikátní oblou hranou

Dveře SOLODOOR se mohou pochlubit i skutečnou designovou libůstkou, a to unikátní oblou hranou, jež působí velmi minimalisticky a elegantně. Díky oblé hraně není při čelním pohledu na dveře vidět napojení hranovací pásky. Rádius dveří oblé hrany je perfektně sladěný s rádiusem zárubně. Dveře SOLODOOR mají oblou hranu nejenom na bocích, ale i na horní straně dveří (krom dveří řady VERTIGO, u nichž je provedení oblé hrany možné pouze u svislých hran).

Někdo by mohl namítat, že je oblá hrana zbytečná, když se jedná jen o líbivý detail. To však není pravda. Oblá hrana je velmi praktická. Prodlužuje životnost dveří, neboť omezuje riziko odlepování namáhaných hran a brání průniku vzdušné vlhkosti do dveřního křídla. Krom toho snižuje riziko úrazu při pádu na hranu dveří a brání zachycování oděvu o ostré hrany.

Vybrali jste skvělé dveře? Doplňte je ladícím kováním a získejte dokonalý pár!

S dveřmi SOLODOOR lze vyladit interiér do posledního detailu. Ať už preferujete moderní styl, nebo nestárnoucí klasiku, nepodceňujte výběr interiérových dveří, ani jejich příslušenství, které je dokáže „doladit“ k dokonalosti. Dveře SOLODOOR skvěle doplní kvalitní kování na dveře, jež podtrhne jejich stylový vzhled.

Posuvné dveře do stavebního pouzdra jsou trendy i praktické

Jsou pro vás otočné dveře „okoukané“? Vsaďte na elegantní minimalistické řešení, které vám navíc ušetří prostor v interiéru. O čem je řeč? Přeci o posuvných dveří do stavebního pouzdra. Stavební pouzdra jsou dnes hitem číslo jedna jak díky neotřelému designu, tak díky své praktičnosti. Z naší nabídky do nich lze zasouvat dveře SOLODOOR KLASIK plné, SIMA, SONET, LINIE a VERTIGO.

Značka SOLODOOR zahájila svoji činnost v roce 1997, kdy se stala nástupnickou organizací divize Dřevařské výroby SOLO Sušice, a. s. Chcete českou kvalitu za rozumnou cenu? Se SOLODOOR získáváte i výjimečný design!

Dveře Solodoor – za rozumnou cenu plno radosti
Dveře Solodoor – za rozumnou cenu plno radosti (Zdroj: Solodoor)

Publikováno: 22.02.2018, Autor: autor: Komerční prezentace

Mohlo by vás dále zajímat

Jak hoblovat falc dveří?

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

V domácí dílně můžeme dobrý falc u dveří vytvořit horní frézkou nebo správným elektrickým hoblíkem.

Jak si vyrobit vánoční zvon z PET lahve

Jak si vyrobit vánoční ozdobu z PET lahve.

Správný výběr okna

Jaké máme možnosti ve výběru eurooken.

Stínítka a vitráže vyrobené Tiffany technikou

Jaroslav Rejzek nám ukáže stínidla a vitráže vyrobené tiffany technikou.

ČTĚTE DÁLE

Víte, kam vyhodit CD, toner a další kancelářské odpady?
Víte, kam vyhodit CD, toner a další kancelářské odpady?

Komerční prezentace

Tonery, které používáme v tiskárnách, a ostatní kancelářský odpad mohou mít významný dopad na životní prostředí, pokud nejsou správně recyklovány.

10 tipů, jak zvládnout rekonstrukci kuchyně
10 tipů, jak zvládnout rekonstrukci kuchyně

Komerční prezentace

Rekonstrukce kuchyně je vzrušujícím, ale náročným projektem, který může zásadně změnit srdce vašeho domova. Víte, jak ji správně naplánovat?