Aby vstupní dveře ladily s interiérem

Hlavním úkolem vchodových dveří je vytvořit obtížně překonatelnou překážku nezvaným hostům při vstupu do Vašeho domova. Nezanedbatelný je ovšem také estetický vzhled dveří, neboť jejich design dotváří celkové pojetí interiéru i exteriéru. Inspirujte se a využijte širokých možností volby povrchu pro Vaše dveře.

Aby vstupní dveře ladily s interiérem
Aby vstupní dveře ladily s interiérem (Zdroj: archiv redakce)

Kromě běžných povrchů z masivního dřeva, laminátu či dýhy jsou dnes často používány i neobvyklé materiály, jako např. polyrey, alucobond, broušený nerez, exotické dřeviny či speciální desky z pryskyřic a umělých hmot. Jednotlivé druhy povrchů přitom můžete vybírat ze široké škály barev, ať již přírodních v dezénu dřeva či v barevné stupnici RAL.

Vhodný povrch jistě naleznete i do náročného vnějšího prostředí. Velice efektní jsou prosklené varianty a dveře s bočními a horními světlíky. Konstrukce rámu a okolí dveří pak splňuje nejen požadavky na danou úroveň zabezpečení, ale zároveň je skryta obložením, sladěným s vlastním provedením dveří. Použité sklo je vždy bezpečnostní s dostatečným tepelným odporem. Nepřehlédnutelným detailem jsou i obvodové lišty z broušeného nerezu, které poskytují dveřím maximální odolnost a dlouhou životnost.

Samostatnou kapitolou jsou repliky historických dveří, které skrývají plnohodnotné bezpečnostní jádro a umožní řešení bezpečnosti v památkově chráněných objektech. Pro renovace dveří doporučujeme obrátit se vždy na odbornou firmu, která má zkušenosti s tímto typem zakázek.

Více inspirace naleznete na www.next.cz

Komerční prezentace

Publikováno: 17.10.2016

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.