Stylová pracovna u vás doma

Patříte k těm, kteří pravidelně nebo čas od času pracují z domova? Pokud nemáte svůj pracovní kout, může to být mnohdy náročné nejen pro vás, ale i ostatní členy rodiny. Spousta papírů zabírá prostor na jídelním stole, poznámky a další podklady se hromadí na volných policích či komodách a co hůř, neustále něco hledáte. Udělejte tomu přítrž, zařiďte si doma útulnou pracovnu, kde budete mít vše na svém místě.

Stylová pracovna u vás doma
Stylová pracovna u vás doma (Zdroj: archiv redakce)

Mít vyhraněný pracovní prostor je velmi důležité! Získáte místo, kde budete mít rozpracované podklady, ke kterým se můžete kdykoli vrátit, bez nutnosti sklízet je ze stolu kvůli každé večeři. Díky šuplíkům, komodám nebo šanonům budete mít vše přehledně roztříděné, okamžitě budete vědět, kam sáhnout, abyste našli to, co potřebujete.

zidle-seefeld.jpg

Zdroj: archiv redakce

Mít oddělené relaxační a pracovní místo v prostředí domova je také velice důležité psychologicky. U pracovního stolu se vám bude lépe pracovat a soustředit, než na gauči u televize nebo třeba v posteli. Odborníci upozorňují, že změny místností mozek velice dobře vnímá a díky tomu se umí lépe soustředit na jednotlivé činnosti. Pokud však prostředí nestřídáte a pracujete, spíte a odpočíváte stále na jednom místě, může pro vás být mnohem náročnější naladit se na tu správnou notu.

Vytvořte si svou malou domácí kancelář. Skvělé vybavení najdete v obchodních domech kika, které nabízí bohatou nabídku kancelářských židlí a stolů. Velkým favoritem je stůl City, který je opatřen třemi výsuvnými šuplíky. K němu se skvěle hodí otočná židle Seefeld v bílém provedení, která je velice oblíbená kvůli pohodlnosti a přizpůsobivému nastavení. V kika najdete kromě moderního kancelářského nábytku také široký papírenský sortiment a další užitečné doplňky do pracovny. Všechny produkty, které jsou součastní aktuální nabídky, najdete v novém podzimním katalogu 2015, který bude k dostání v obchodních domech kika.

Komerční prezentace
Foto: Kika

Publikováno: 03.10.2016

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.