Máme pro Vás tipy na nejlepší zimní střediska v Čechách

Brzy k nám opět dorazí zima v plné své síle a vrcholky našich hor přikryje první sníh. Milovníci zimních sportů vytáhnou své sjezdové a běžecké nářadí a horská střediska přivítají první návštěvníky sezóny. Ať už patříte mezi zkušené sjezdaře, nebo začínající příznivce zimních radovánek,pokusíme se vám s výběrem střediska trochu pomoci.

(Zdroj: archiv redakce)

PR článek    

První destinace na kterou jsme se zaměřili je Harrachov, nejrušnější místo západních Krkonoš. Sjezdovky zde máte doslova na dosah ruky a tak vás žádné dlouhé výšlapy ke kopcům nečekají. Stejně tak jsou zde k dispozici běžecké a turistické trasy, které nabízí opravdu nezapomenutelný zážitek v prostředí doslova pohádkové krajiny. Ubytování ideálně v podobě rodinných apartmánů nabízí veškerý komfort na který si jen vzpomenete. Vybírat si můžete od dvoulůžkových po šestilůžkové apartmány, které jsou vybavené vlastní kuchyňkou, koupelnou, toaletami a nechybí ani televize se SAT připojením. Vlastní parkovací místo a komora pro uschování lyží  je samozřejmostí pro každý apartmán. Vyžití zde naleznete i ve večerních hodinách. Sjezdovky jsou  plně osvětlené a tak vám nic nebraní využít služeb areálu doslova po celý den. Součástí je i lyžařský park pro snowboarding. Při zakoupení sjezdové permanentky můžete využít i lanové dráhy nedaleko od Harrachova, kde se nachází druhé nejnavštěvovanější  místo Krkonoš – Rokytnice nad Jizerou.

Rokytnice nad Jizerouje ideálním místem takřka pro všechny typy lyžování. Díky bohaté členitosti sjezdovek dle obtížnosti, lyžařské a snowboardové škole pod vedením zkušených instruktorů a půjčoven veškerého lyžařského vybavení dle všeho přání je to ideální místo, jak pro celou rodinu, tak pro mladé lidi, který si chtějí užit zimu plnými doušky.  Obdobné zimní vyžití vám poskytne i Pec pod Sněžkou.

Posledním místem, které jsem vybrali a které asi není třeba nikterak více představovat je snad nejoblíbenější turistické středisko a přirozené centrum celých Krkonoš. Špindlerův Mlýn je určen všem, kteří hledají desítky kilometrů dlouhé,  profesionálně upravené sjezdovky, běžecké stopy, turistické trasy, sáňkařské dráhy nebo snowboarding park světové úrovně. Luxusní ubytování a bohaté vyžití mimo sjezdové dráhy je zde věhlasné.

Všechny námi testované zimní destinace naleznete v nabídce společnosti Golding Travel , která nabízí profesionální zprostředkování ubytování nejen na horách za velmi příznivé ceny. Součástí jsou i slevy například na lyžařskou školu nebo půjčovnu lyží. Detailní informace včetně ceníku a objednávky naleznete na www.golding.cz.

Publikováno: 22.09.2016

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.