U hypoték taky platí, kdy dva dělají totéž, není to totéž!

O hypotéku dnes můžete požádat v kdejaké bance a většinou se s příslibem peněz zároveň dočkáte dlouhého seznamu toho co musíte a nesmíte. Jenže každý má o svém bydlení jiné představy a od úvěru čeká něco jiného. Jeden ho chce splatit rychle, druhý nemůže doložit, že má dostačující příjmy k získání hypotéky, jiný by rád bydlel ve vlastním, ale nemá našetřenou ani korunu, dalšímu chybí peníze na zařízení domácnosti… A protože s hypotékou je to jako s dobrým jídlem, není nic snazšího, než jít tam, kde vám chutná a kde se o vás profesionálně postarají – ke specialistům. V Hypoteční bance, která je největším specialistou na hypoteční úvěrování u nás, vám opravdu „uvaří“ přesně podle vaší chuti.

(Zdroj: archiv redakce)
Neříkejte nám, kolik vyděláváte!

Prokázat příjmy ke splácení hypotéky bývá ve většině bank základní podmínkou, kterou musí žadatel splnit, aby úvěr získal. My v Hypoteční bance vám však nabízíme i hypotéku bez doložení příjmu jako jednu z variant standardního hypotečního úvěru.

Půjčíme vám víc, než čekáte!

U nás můžete získat větší úvěr než v jiných bankách, protože máme dlouhodobě jedny z nejnižších nároků na příjmy klienta. Stačí jen říct, kolik můžete měsíčně splácet, a domluvit se na hypotéce přesně pro vás. Jako v jediné bance u nás si totiž sami vybíráte parametry úvěru, například způsob splácení.

Vedle běžného (anuitního) je to degresivní nebo progresivní splácení. Degresivní splácení hypotéky vám umožní soustředit finanční zatížení na počáteční období splácení úvěru a naopak ke konci úvěrového vztahu splátky co nejvíce snížit. Je tedy vhodné pro ty, kteří mají v současnosti vyšší příjmy a mohou měsíčně splácet více než v případě klasických anuitních splátek, které jsou po celou dobu fixace úroku neměnné. navíc umožňujeme variabilní nastavení výše degresivních splátek, což znamená, že klient si jejich průběh zvolí sám podle svých finančních možností. Progresivní splácení oceňují především mladí lidé na prahu své pracovní kariéry, protože jim dovoluje zpočátku splácet nižší částky úvěru.

Samozřejmostí je, že vám půjčíme tolik peněz, aby vám stačily na pokrytí celého vašeho investičního záměru (tzv. 100 % hypotéky), nebo že vám poskytneme komplexní bezplatný servis – od výběru optimálního způsobu financování, přes zprostředkování pojištění nemovitosti či životního pojištění až po zpracování odhadu ceny nemovitosti prostřednictvím své externí nebo interní sítě odhadců. A neklademe vám další podmínky. Například nemusíte mít u nás vedený účet, který by sloužil platebnímu styku, nemusíte sjednávat životní pojištění, nemusíte předem platit poplatek za zpracování úvěru, aniž by bylo zřejmé, že hypotéka bude schválena.

Domov i zařízení z jedné hypotéky!

Na hypotéku nemusíte mít jen pozemek nebo dům. Aby se vaše nové bydlení změnilo v opravdový domov, je třeba ho také zařídit. Peníze na to můžete získat z neúčelové části vašeho úvěru. Umožní vám s investicí do nemovitosti získat zároveň i určitou část financí na cokoliv, třeba právě na nový nábytek nebo kuchyňskou linku. A podstatné je, že za stejně nízkou úrokovou sazbu.

TIP: Spočítejte si hypotéku sami!

Chcete vědět, kolik budete měsíčně splácet nebo jaký příjem potřebujete pro poskytnutí hypotéky? Navštivte www.hypotecnibanka.cz a vyzkoušejte si hypoteční kalkulačku.

Proč tedy váhat s hypotékou nebo se spokojovat s takovou, u níž vám něco vadí, když si u specialistů v Hypoteční bance můžete vybrat z mnoha variant tu, která vám bude opravdu „chutnat“?
Více informací o hypotékách získáte na www.hypotecnibanka.cz nebo na infolince 844 111 174.

Publikováno: 20.09.2016

Mohlo by vás dále zajímat

Nechte vyklíčit muškáty pomocí této jednoduché metody

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Co dělat, když nám už vyklíčily muškáty?

Vyrobte si držák na sklenice nebo utěrku ze starého harampádí

Staré harampádí nemusí skončit na skládce. Vytvořte si držák na sklenice, utěrku či vařečky, anebo dekorace jako stojany na svíčku.

Karlozor a pokácený smrk místo vrby

Víte jak se řekne rusky vrba? Vrba. A jak se řekne rusky smrk? Smrk. Hmmm. Ale i tak se řemeslníkům podařilo místo vrby pokácet smrk. A to nějak Karel nemůže rozdýchat. No ani se mu nedivíme.

Originální recept na klobásové kremrole

Návod na klobásové kremrole.

Karlozor - Pozor na odkládání materiálu na stavbě

Karel se zase jednou na stavě rozčiloval. Diví se, jak je uložen materiál na stavbě. Konkrétně dělníci dle slov Karla neuklidili sádrokartonovou desku.

Karlozor a namontovaná futra načas

Je to tedy s podivem, ale Karel jednou za čas zase chválil. Jak už ke konci stavby sil a peněz ubývá, tak i Karel si víc sleduje, co je a co není hotové.

ČTĚTE DÁLE

Víte, jak ochránit svůj domov před požárem?
Víte, jak ochránit svůj domov před požárem?

Dům

Ochrana před požárem je důležitá a rozhodně by se neměla podceňovat. Co byste ale měli dělat, abyste svůj domov před požárem ochránili? Poradíme vám.

Víte, jaké světlo byste měli mít doma nejvíce a které je to nejvíce udržitelné?
Víte, jaké světlo byste měli mít doma nejvíce a které je to nejvíce udržitelné?

Dům

Udržitelné světelné zdroje jsou zásadním tématem dneška i budoucnosti. Víte, jaké osvětlení je to nejvíce udržitelné a které byste měli mít doma? Poradíme vám.

Trendy ve světě udržitelných svítidel – inspirujte se
Trendy ve světě udržitelných svítidel – inspirujte se

Dům

Udržitelná svítidla se z mnoha důvodů stávají součástí běžných domácností. Chcete vědět proč? Chcete vědět, jaká světla jsou ta nejudržitelnější?

Chytré topení výrazně uleví rodinnému rozpočtu
Chytré topení výrazně uleví rodinnému rozpočtu

Dům

Úsporné vytápění je díky mobilním aplikacím velmi jednoduché na ovládání a ušetří spoustu peněz. Díky němu budete mít doma vždy správnou teplotu.

Zpříjemněte si svůj život moderním chytrým osvětlením
Zpříjemněte si svůj život moderním chytrým osvětlením

Dům

Moderní chytré osvětlení je nejoblíbenějším vynálezem z éry inteligentních domů. Máte je i vy? Nevíte, proč? Rádi vás seznámíme s jeho výhodami.

Využijte moderní chytré spotřebiče do vaší domácnosti
Využijte moderní chytré spotřebiče do vaší domácnosti

Dům

V domácnostech se dají jako pomocníci využít různé druhy spotřebičů. Moderní chytré spotřebiče vám zpříjemní práci i váš odpočinek.

Revoluce v úklidu v podání robotického vysavače
Revoluce v úklidu v podání robotického vysavače

Dům

Robotický vysavač je pomocník, který pracuje za nás. Jaké parametry jsou však pro koupi nového vysavače zásadní a co nesmíme přehlédnout?

Vynikající kávu připravíte i v kvalitním automatu
Vynikající kávu připravíte i v kvalitním automatu

Dům

Automatický kávovar bývá někdy neprávem podceňovaným přístrojem, přitom i s jeho pomocí připravíte vynikající kávu, stačí vybrat ten správný.

Jaké jsou možnosti zabezpečení vaší domácnosti?
Jaké jsou možnosti zabezpečení vaší domácnosti?

Dům

Zabezpečení domácnosti je stále pro mnoho majitelů tabu. Základní problém spočívá hlavně v ceně a mnohdy také ve složitosti daného řešení. Není se tak čemu divit, že mnoho rodin prostě tiše spoléhá na to, že zrovna jejich majetku si nikdo všímat nebude. Vy však neriskujte a svůj domov si chraňte, poradíme vám, jak na to.

Estetické doplňky promění nudný okap v designový kousek
Estetické doplňky promění nudný okap v designový kousek

Dům

Okap na střeše nemusí být vždy půlkulatý. Hlavně na minimalistických domech by klasický okapový systém vypadal moc okatě. Jaké jsou nové trendy?

Vůně dřeva v celém domě
Vůně dřeva v celém domě

Dům

Dřevo je velmi kvalitním stavebním materiálem už po staletí. Jako ryze přírodní surovina disponuje mnoha přívlastky. Je to materiál obnovitelný, plně recyklovatelný a při rozumném hospodaření má téměř nevyčerpatelné zdroje. Dřevostavby postupně získávají tzv. navrch a v mnoha zemích jsou velmi oblíbené.

Hledáte originální dům? Znáte domy ze dřeva?
Hledáte originální dům? Znáte domy ze dřeva?

Dům

Tzv. dřevodomy nejsou žádné sruby pro lesní muže, ale sofistikované ekologické a často provozně nízkonákladové stavby. Jejich projekty, konstrukce, technologie výroby i montáže pokročila dnes natolik, že i v tak konzervativní zemi, jako Česko ve výběru stavebních materiálů je, rok od roku roste obliba bydlení v dřevodomech.