Venkovní vánoční dekorace – ozdobte si dům!

Vánoce se neúprosně blíží a na adventním věnci září první svíčka. A to je ten správný čas na hledání inspirace k venkovním vánočním dekoracím. My jsme si dali tu práci a připravili vám to nejzajímavější z celého světa. Tak se usaďte a vybírejte ????

(Zdroj: archiv redakce)

Domy pokryté vánočními světýlky jsme před lety vídali pouze v amerických filmech. Postupně si ale venkovní vánoční dekorace našly cestu i k nám. Pokud jste se tentokrát rozhodli si kromě vánočního stromku ozdobit i dům nebo balkon, pak kromě kýženého vzhledu nezapomeňte i na kvalitu osvětlení.

Nepřehlédněte! Velká  galerie venkovní inspirace

Na větší plochy, tvarované plochy nebo kaskádovité jsou nejvhodnější sítě z LED řetězy. Mezi jejich nesporné výhody patří úspora energie, snadná aplikace a pokud se stane, že jedna ze svíček nesvítí, nic se neděje, zbytek svítí bez problémů dál

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie dekorací

V obchodech můžete sehnat také závěsně řetězy z LED rampouchů a sněhových vloček. Ty věšte tak, aby při větším větru nenarážely do zdí a oken (ano i to se stává běžně). V obchodě vždy zdůrazněte, že se jedná o venkovní dekorace, měly by tedy být mrazuvzdorné.

Vánoční dekorace- velká inspirativní fotogalerie

Vyhněte se světýlkům z vietnamských tržnic. Mají možná zajímavý design a dobrou cenu, ale málokteré vydrží naše mrazy v zimním období. Ušetříte sice na nákupu, ale možná pak budete muset sáhnout hlouběji do kapsy při řešení škod, které mohou tyto vánoční dekorace napáchat.

Nástěnné dekorace – velká inspirativní fotogalerie

 

nastenne-dekorace-fotogalerie-inspirace.jpg

Zdroj: archiv redakce

Pokud se bojíte, aby to u vás na zahradě a okolo domu nevypadalo jako v cirkuse, (což se občas hlavně v Americe stává) kupujte si dekorace v jedné barvě, třeba bílé, anebo zkuste tradiční barevnou vánoční kombinaci červené, zelené, zlaté a bílé.

Sabrina Harisová
Foto: homedit.com, freshome.com, xmasyardart.com, publicdomainpictures.net, decoholic.org, bents.co.uk, sharingmantra.com, prweb.com, lambertslately.com, outdoorlightingnashville.com, etsy.com, silverparrotdesigns.blogspot.com, princeofpetworth.com, grandentrancedesign.com, furniture.trendzona.com

Publikováno: 16.09.2016

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

ČTĚTE DÁLE

Chytré topení výrazně uleví rodinnému rozpočtu
Chytré topení výrazně uleví rodinnému rozpočtu

Dům

Úsporné vytápění je díky mobilním aplikacím velmi jednoduché na ovládání a ušetří spoustu peněz. Díky němu budete mít doma vždy správnou teplotu.

Zpříjemněte si svůj život moderním chytrým osvětlením
Zpříjemněte si svůj život moderním chytrým osvětlením

Dům

Moderní chytré osvětlení je nejoblíbenějším vynálezem z éry inteligentních domů. Máte je i vy? Nevíte, proč? Rádi vás seznámíme s jeho výhodami.

Využijte moderní chytré spotřebiče do vaší domácnosti
Využijte moderní chytré spotřebiče do vaší domácnosti

Dům

V domácnostech se dají jako pomocníci využít různé druhy spotřebičů. Moderní chytré spotřebiče vám zpříjemní práci i váš odpočinek.

Revoluce v úklidu v podání robotického vysavače
Revoluce v úklidu v podání robotického vysavače

Dům

Robotický vysavač je pomocník, který pracuje za nás. Jaké parametry jsou však pro koupi nového vysavače zásadní a co nesmíme přehlédnout?

Vynikající kávu připravíte i v kvalitním automatu
Vynikající kávu připravíte i v kvalitním automatu

Dům

Automatický kávovar bývá někdy neprávem podceňovaným přístrojem, přitom i s jeho pomocí připravíte vynikající kávu, stačí vybrat ten správný.

Jaké jsou možnosti zabezpečení vaší domácnosti?
Jaké jsou možnosti zabezpečení vaší domácnosti?

Dům

Zabezpečení domácnosti je stále pro mnoho majitelů tabu. Základní problém spočívá hlavně v ceně a mnohdy také ve složitosti daného řešení. Není se tak čemu divit, že mnoho rodin prostě tiše spoléhá na to, že zrovna jejich majetku si nikdo všímat nebude. Vy však neriskujte a svůj domov si chraňte, poradíme vám, jak na to.

Estetické doplňky promění nudný okap v designový kousek
Estetické doplňky promění nudný okap v designový kousek

Dům

Okap na střeše nemusí být vždy půlkulatý. Hlavně na minimalistických domech by klasický okapový systém vypadal moc okatě. Jaké jsou nové trendy?

Vůně dřeva v celém domě
Vůně dřeva v celém domě

Dům

Dřevo je velmi kvalitním stavebním materiálem už po staletí. Jako ryze přírodní surovina disponuje mnoha přívlastky. Je to materiál obnovitelný, plně recyklovatelný a při rozumném hospodaření má téměř nevyčerpatelné zdroje. Dřevostavby postupně získávají tzv. navrch a v mnoha zemích jsou velmi oblíbené.

Hledáte originální dům? Znáte domy ze dřeva?
Hledáte originální dům? Znáte domy ze dřeva?

Dům

Tzv. dřevodomy nejsou žádné sruby pro lesní muže, ale sofistikované ekologické a často provozně nízkonákladové stavby. Jejich projekty, konstrukce, technologie výroby i montáže pokročila dnes natolik, že i v tak konzervativní zemi, jako Česko ve výběru stavebních materiálů je, rok od roku roste obliba bydlení v dřevodomech.

Jak snadno udržovat pěkný trávník
Jak snadno udržovat pěkný trávník

Dům

Máte rádi krásně upravený trávník kolem vašeho domu či chaty, ale sekačka vám bohužel už dosluhuje? Plánujete nákup nového modelu? Přečtěte si pár základních pravidel, která se při výběru vhodné sekačky rozhodně neztratí.

Stojací podlahové lampy v moderním designu a stylu
Stojací podlahové lampy v moderním designu a stylu

Dům

Chcete, aby vaše interiérové lampy vystupovaly z davu, byly tak trochu jiné, originální a zajímavé, pak jste zde na správném místě. Přinášíme vám přehlídku interiérových podlahových lamp, které dokážou váš byt doslova i obrazně rozsvítit, dodají mu punc originality a nevšednosti a vzbudí zájem o váš nevšední bytový design.

Romantika, kde ji ani nečekáte
Romantika, kde ji ani nečekáte

Dům

Světelná pohoda se většinou řeší (tedy měla by) ruku v ruce s praktičností a dobrou funkcí. A přece vedle všech moderních jednoduchých svítidel pořád žijí, existují a vzbuzují zájem i ta druhá. A překvapivě sluší jednoduchým interiérům.