Dekorace květináče

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Nelíbí se vám na oknech obyčejné červeně zbarvené květináče? Nebojíte se experimentovat a méte rádi neotřelé a originální designy? Ukážeme si, jak si pomocí techniky zvané dekupáž, vyrobit originální potisky na květináče. Na výrobu potištěných květináčů budeme potřebovat květináč, vodou ředitelnou barvu, vodou ředitelné lepidlo, ubrousky se vzory, které se vám líbí, štětec a lak ve spreji. Květináč natřeme barvou a necháme zaschnout. Z ubrousku si vystřihneme požadovaný dekor, na květináč naneseme lepidlo a vystřižený dekor na něj nalepíme. Hadříkem nebo houbičkou opatrně přejedeme přes ubrousek, aby dobře přilnul k povrchu, přelakujeme a krásný dekorativní květináč máme hotový.

Publikováno: 16.4.2017, Autor: Vychytávky Ládi Hrušky 2017 (6)

Mohlo by vás dále zajímat

Jak ozdobit květináč ubrouskovou metodou

Pokud nevíte, jak si jednoduše ozdobit květináč, představíme vám ubrouskovou techniku, na kterou budete potřebovat pouze barvu, papírové ubrousky a bezbarvý lak.

Výsev paprik

Výsev paprik

Ubrousky na pokojové rostliny

Nejsou to hygienické kapesníky ani prachovky na nábytek. Řeč je o ubrouscích na rostliny.

Příbor v ubrousku

V tomto videu si ukážeme trochu ubrouskové techniky. Láďa Vás naučí balení příboru do ubrousku.

Lampička ze skleničky

Lampička ze skleničky

Ubrousek na příbory

Originálně poskládat ubrousek je docela složité. Proto vám ukážeme, jak jednoduše a originálně ubrousek poskládat. Z výsledku pak bude nadšená i vaše návštěva.