Jak si vyrobit poličku na ručníky

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Všichni známe situaci, kdy jsme na návštěvě, umýváme si v koupelně ruce a najednou zjistíme, že nevíme, kde jsou ručníky. Ukážeme si, jak vyrobit vychytanou poličku na ručníky, kterou nám bude závidět každá návštěva. Na výrobu poličky na ručníky budeme potřebovat několik plechovek například od okurek a hlavně naše šikovné ručičky.

Publikováno: 29.4.2018, Autor: Vychytávky Ládi Hrušky 2018 (9)

Mohlo by vás dále zajímat

Polička na ručníky

Kdo jiný než Láďa Hruška! Pobaví, poradí, sežene, vyzkouší, vymyslí, předvede, ušetří, uvaří… Přijede k vám na zahradu, do dílny i do kuchyně! Triky, rady, vychytávky, ale i nejcennější rodinné recepty přímo z vašich domovů

Vyrobte si stylový věšák na ručníky ze staré židle

Dejte starým pokladům z půdy druhý život. Vyrobte si stylový stojan na toaletní papír a věšák na ručníky s poličkou.

Stojánek na toaletní papír

Pokud navštívíte vetešnictví, můžete si z něj odnést ševcovské kopyto a spojovací článek od poličky, ze kterých si během minuty vyrobíte stojánek na toaletní papír.

Plechové stojánky na ručníky

Schází vám odkladný prostor na ručníky? Z plechovek, ubrousku, barvy ve spreji a vodou ředitelného lepidla si jednoduše můžete vyrobit stojánky na ručníky.

Méďa z ručníku

Láďa Hruška ukáže jak si jednoduše vyrobit hračku z ručníku

Květináč z ručníku

Pokud máte doma nějaký starší ručník, který už moc nevyužíváte, za pomoci něj, nůžek a cementu nebo betonu si můžete vytvořit krásný originální květináč.