Bezdrátové ovládání radiátorů

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Velice aktuální téma vytápění domů, ale i škol či větších objektů bezdrátovým způsobem za pomocí počítače představil v reportáži pan Ing. Jiří Nitche. Při poslední návštěvě Receptáře před čtyřmi roky se toho změnilo opravdu hodně v systému vytápění. Pan inženýr tak přímo ukázal na počítači, jak ovládá například kotel ve škole v Blansku, kde díky bezdrátovému připojení dokáže regulovat každou místnost ve škole, tedy kteroukoliv třídu, WC i ostatní prostory. Jak v reportáži pan Ing. Nitche dodává, není problém ovládat budovu, která má například i tři sta radiátorů a více.

Publikováno: 25.4.2007, Autor: Receptář prima nápadů 2007 (15)

Mohlo by vás dále zajímat

Jedovaté rostliny na zahradě

Jedovaté rostliny na zahradě

Velikonoční výstava na základní škole

Velikonoční výstava na základní škole Mohylova v Praze motivuje děti k tvořivé činnosti

Naučné pomůcky

Stačí jedna keramická pec a můžete vyrobit naučné pomůcky k výzdobě vaší školy.

Praktická část školy suché výstavby v Rigipsu

Kromě teorie se ve škole suché výstavby hodně věnují praxi. Vše, co se účastníci kurzu naučili v teoretické části na trenažeru (kde se postaví podhledy, suché podlahy, příčky, podkroví apod.) si pak v praxi vyzkouší na ostro.

12. díl, série 3 - Jakub Cholt - Kominík

Jakuba Cholta řemeslo vždycky fascinovalo. Po škole se tak vyučil kominíkem a svojí práci miluje, i když je pořádně fyzicky náročná. Nedokáže si totiž představit, že by tradice kominictví u nás vymřela.