Zapáchání septiků

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

S příchodem jara a teplých dnů se dostaví obzvláště na chalupách a u rodinných domů zapáchání septiků a jímek. Jak si s takovými nežádoucími jevy poradit a vypořádat se s nimi nám v reportáži poradí pan Bohumil Plchot. Vynikajícím prostředkem na likvidaci biologického odpadů jsou směsi na likvidaci enzimů a bakterií. Ty směsi rozkládají organické nečistoty počínaje sifonem až po vlastní jímky odpadů. Poradí si s trávou, vlasy, zbytky jídla celou cestou během průtoku odpadním potrubím až do jímky či čističky odpadních vod. Je důležité se držet návodu a hlavně nepřehánět.

Publikováno: 16.7.2016, Autor: Receptář prima nápadů 2013 (11)

Mohlo by vás dále zajímat

Jak odstranit zápach ze septiků a žump

Jak odstranit zápach ze septiků a žump

Fachmani jedou vybírat velikost jímky

Pro sběr dešťové vody navrhla projektantka Lada pěknou, bytelnou jímku, která něco vydrží. Jímka bude betonová. Už slyšíme, jak voláte, vždyť to neudrží vodu, jak jí tam vůbec na pozemek chtějí dostat? To bude něco jako betonová skruž? Jak bude těžká?

Přijela těžká technika a betonovou jímku jsme umístili do jámy

Fachmani začali budovat další betonový bunkr? Řopík v Tišicích. Ne to jen přijela těžká technika s betonovou jímkou na dešťovou vodu od BESTu. Podívejte se, jak jsme několika tunovou jímku dostali do vykopané jámy a zavřeli víkem. Žádná sranda to nebyla.

Karlozor a video s bagrem

Karlovi poslali sousedi video, jak se na pozemku kope jímka. No a začala detektivka, jiná barva bagru a vůbec jiný den. Karel hned žádal vysvětlení.

Co jsou to kořenové čističky odpadních vod a jak je můžete využít?

K čemu jsou dobré kořenové čističky odpadních vod? Kořenové čističky odpadních vod jsou typem čistírny odpadních vod, které ke svému provozu nepotřebují elektřinu.

Kořenová čistírna odpadních vod

Reportáž o kořenových čistírnách odpadních vod a jejím efektivním spojení se vzhledem zahrady jako celku