Fotografie na doplňcích

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Jak přenést fotografii na látku? Jde o fotografie uložené v počítači. Musíme si je vytisknout na laserové tiskárně na obyčejný papír. Fotky se pak dají přenést na všechny savé povrchy. Fotku si připravíte do požadovaného rozměru. Nanesete médium, které vypadá jako lepidlo na místo kam chcete fotku přenést. A položíme tam fotku, válečkem po fotce jezdíme a uhlazujeme, aby fotka dobře přilnula a odstranili jsme bubliny. Necháme to vysušit a jdeme fotku sundat. Namočíme si houbičku a papír, který je nahoře odrolíte a fotka zůstává díky médiu. A je to hotovo.

Publikováno: 12.6.2016, Autor: Receptář prima nápadů 2013 (2)

Mohlo by vás dále zajímat

Jak si vyrobit foto-kolo

Nevíte už kam byste umístily fotky, nebo jen hledáte neokoukaný rámeček na vaše vzpomínkové obrázky?

Rámeček na fotky ze starého okenního rámu

Jak získat zdarma rámeček na fotky?

Vyrobte si krásný vzpomínkový stoleček

Odkládací stolek a vzpomínková tabule v jednom. Ze starého stolečku nebo komody snadno vyrobíte příjemný interiérový doplněk.

Vím o všem alias O čem jsem nevěděl

Co si takhle tisknout fotky ze stavby v Tišicích z druhé strany na staré faktury? Proč ne, Karel to prý tak dělá a že těch fotek ze stavebního deníku je, to by měl vytapetovaný celý dům.

Jak zrecyklovat starý budík na krásný fotorámeček

Fotorámeček je možné snadno vyrobit i ze starého kovového budíka.

Zvířátkové obrázky

Pokud si chcete do domu přidat novou dekoraci, doporučíme, jak si za pomoci plátna, barev, štětce a fotek vytvořit obrazy se zvířátky.