Lepidlo na izolační polystyrenové desky

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Dnes se podíváme na nový revoluční systém lepení izolačních polystyrenových desek. Popovídáme si o ní s panem Břetislavem Krejčířem a řekneme si v čem je tato metoda lepší, než ty původní. Metoda spočívá ve využití polyuretanových pěn k lepení izolačních systémů. Lepí se s ní polystyrenové desky. Výhody polyuretanové pěny jsou především v tom, že umožňuje během jednoho dne provést veškeré technologické operace a rychle pokračovat. Odpadá těžká manipulace s klasickými cemento-disperzními lepidly. Odpadá přeprava, transport a míchání směsi. Tím se nám snižují náklady. V následující reportáži se dozvíte jak polyuretanovou pěnu používat.

Publikováno: 14.10.2008, Autor: Receptář prima nápadů 2008 (23)

Mohlo by vás dále zajímat

Jak zazimovat jezírko s rybami

Pan Michal Makaj představuje svoji vychytávku, jak zabránit zamrzání jezírka s koi kapry. Vyrobil si za tím účelem polystyrenovou konstrukci.

Použití čistících ubrousků na pěnu a silikon

Čistící ubrousky na pěnu a silikon

Izolace na ploché střechy

Izolace na ploché střechy

Poradíte si s obkladem koupelny velkoformátovou dlažbou?

Obklad stěn a sanita. Pepa se tentokrát opět podívá do letního sídla, kde ho čeká obkládání stěn velkoformátovou dlažbou.

Jak připevnit osb desky nebo akustické panely

Zvládli byste připevnit osb desky nebo akustické panely či polystyren tak, abyste nemuseli nic vrtat ani šroubovat a přibíjet?