Originální adventní kalendář z ruliček od toaletního papíru

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Také vás už nebaví ty nudné kupované adventní kalendáře, ve kterých nás překvapí pouze čokoláda? Tak se podívejte na naši reportáž, kde vám Láďa Hruška předvede výrobu vychytaného adventního kalendáře. Potřebovat budete 24 papírových trubiček od toaletního papíru, 24 samolepek s čísly dnů, nůžky, balicí papír, sešívačku a lepidlo. Nejprve i z postavených ruliček sestavíme pyramidu se základnou ze 6 ruliček. Poslední 3 ruličky poslouží jako kmínek. Vezmeme sešívačku a všechny ruličky k sobě sešijeme. Hotový stromek si položíme na balicí vánoční papír. Odstřihneme ho s většími okraji, které natřeme lepidlem, a zahneme na bok a přilepíme. Do horní ruličky uděláme díru a provlékneme do ní stuhu na zavěšení. Do ruliček nasázíme vše, co děti potěší. Bonbony, čokolády, pastelky, fixy, samolepky a jiné drobnosti. Odstřihneme si další papír ve tvaru stromku s většími okraji a zalepíme stromek i zepředu. Pak na místa jednotlivých ruliček nalepíme čísla.

Publikováno: 29.11.2015, Autor: Vychytávky Ládi Hrušky (13)

Mohlo by vás dále zajímat

Jak vyrobit konfetovač

Jak jednoduše vyrobit konfetovač na střílení konfet

Sazenice z ruličky od toaletního papíru

Pokud vám doma schází květináč nebo nádobka na vysazení semínek, ukážeme, jak si z ruliček od toaletního papíru vyrobit sazenice.

Jak si vyrobit hračku pro králíky

Jak si vyrobit hračku pro králíky

Vychytaný papírový stolek

Malý příruční stolek ke křeslu nebo k posteli se hodí na odkládání nejrůznějších drobností. A nemusíte ho kupovat, vyrobte si ho z papíru.

Dárková krabičku z ruličky od taoletního papíru

Nevíte v čem předat dárek svým známým? Ukážeme vám, jak si během pár minut můžete vytvořit krabičku z ruličky od toaletního papíru a různých ozdob.