Systém proti vlhké a studené koupelně

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Trápí-li vás problém vlhké a studené koupelny, můžete jej pomocí jednoduchého systému vyřešit. Více nám v reportáži prozradí pan Jan Štefan. Pan Štefan využil jednoduchou izolovanou trubku, kterou propojil vyhřáté podkroví s koupelnou. Trubku nahoře vybavil větrákem, ten tlačí teplý vzduch dolů do koupelny. Větrák se spíná automaticky, když je nahoře 30°C. Dole je upevněná zpětná klapka, aby se vzduch nevracel zpět. Tento zlepšovák uvítají i lidé, kteří byli vytopeni, rychleji se prostor vysuší.

Publikováno: 9.4.2016, Autor: Receptář prima nápadů 2012 (32)

Mohlo by vás dále zajímat

Jak si vyrobit udírnu na dvůr

jak si jednoduše vyrobit skvělou udírnu pro chvíle na zahradě

Na hraboše bez chemie

Hraboši a myši nejčastěji ohrožují naše zahrady. Pan Štefan vám ukáže dvě vychytávky na jejich chycení bez použití chemikálií.

Budka pro sýkorky

Sýkorky jsou opeřenci, kteří tu s námi zůstávají přes zimu. Proto bychom jim měli postavit alespoň nějaké obydlí, kde se budou cítit příjemně.

Domácí solární panel

Láďa Hruška navštíví Jana Štefana, který představí vlastní vychytávku na solární vytápění a také ukáže, jak si vylepšil kamna.

Líbil by se vám podnos na ovoce z rozbitého větráku?

Podnos na ovoce z rozbitého větráku

Kamna na velká polena

Dnes se opět zastavíme za panem Janem Štefanem a jeho kamny na velká polena. Pojďte se s námi podívat, jak je pan Štefan vylepšil.