Výroba praktického držáku na ručníky do koupelny

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Nevíte, kam v koupelně umístit větší množství ručníků? Vyrobte si praktický držák, který vás nebude stát mnoho peněz a přitom bude originálním kouskem nábytku. K výrobě potřebujete prkno či fošnu, bytelné hřeby a nějaký háček na zavěšení. Z nářadí upotřebíte kladivo, vrtačku a samozřejmě metr a tužku. Na zadní stranu fošny přitlučete či přišroubujete háček, za který pak celý držák zavěsíte na stěnu. Fošnu obrátíte a vyměříte si body, kde budou zatlučené hřeby. Můžete jednotlivá patra umístit s různým výškovým odstupem. Než začnete hřeby natloukat, je dobré si otvory předvrtat, abyste zabránili rozštípnutí fošny. Pokud nejste fandou přírodního vzhledu dřeva, fošnu můžete ještě před začátkem práce natřít krycí barvou vhodnou na dřevo.

Publikováno: 17.5.2019, Autor: FTV Prima, Vychytávky Ládi Hrušky, 12.5.2019, 11. díl

Mohlo by vás dále zajímat

Sundavání staré střešní krytiny

Tak už to začalo. Řemeslníci začali sundavat starou střešní krytinu. Pásy létají dolů, krytina se odlupuje a odhaluje se podbití pod střešní krytinou. Ajaj, v tom je ale hřebů. Začíná operativní rozhodnutí, co s tím.

Výroba vánočního prkénka

Prkénko ze zbylých desek jako vánoční dárek

Přestalo pršet, střecha roste

A hned jak přestane pršet, vylezou řemeslníci na střechu jako mravenci a připevňují hliníkové střešné krytiny od EVROmatu jednu po druhé hřeby do OSB desky. Rychle, než začne zase pršet. Potřebujeme tu střechu dostat co nejrychleji do finále, máme trochu

Vyrobte si skříňku pod umyvadlo podle přání vaší ženy!

Jak vyrobit skříňku pod umyvadlo do koupelny