PRIMA rám na brýle

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Jste milovníci slunečních brýlí, ale máte také ty dioptrické? Máte jich oravdu hodně a povalují se vám po celém bytě? Ukážeme vám, jak si jednoduše vyrobit prima rám na brýle a mít je tak všechny na jednom místě. Na výrobu rámu z brýlí budeme potřebovat starý tenčí rám z obrazu, provázek, barvu ve spreji a špendlíky s plastovou hlavičkou. Začneme tím, že rozebereme starý obraz, aby nám zůstal v ruce pouze rám. Ten položíme na vhodnou podložku, například kus kartonu z krabice a nastříkáme barvou ve spreji. Barvu volíme podle vlastního uvážení takovou, kteru máme rádi nebo která se nám líbí. Po zaschnutí barvy si položíme rám na výšku a na delší strany přípíchneme špendlíky, vždy dva proti sobě v jedné rovině. Špendlíky spojíme provázkem, rám připevníme na stěnu, za provázky pověsíme brýle a máme hotovo.

Publikováno: 4.8.2017, Autor: Prima Nápady

Mohlo by vás dále zajímat

Plyšová ozdoba

Plyšová ozdoba

Ozdoba z bavlnek

Z bavlnky si můžete jednoduše vyrobít krásnou ozdobu do domu. Postačí vám k tomu pouze bavlnka, tekuté lepidlo, špendlíky a polystyrén.

Jak slepit prasklé brýle

Umíte slepit rozbité brýle?

Kraslice na poslední chvíli

Pokud jste nestihli včas namalovat a nazdobit vajíčka pro koledníky, máme pro vás návod, jak si udělat kraslice na poslední chvíli.

Návod na výrobu brože z organzy

Hledáte originální módní doplněk? S broží z organzy nemůžete šlápnout vedle. Podle našeho návodu jí snadno vyrobíte.

Zdobení vajec - madeirování

Reportáž o zdobení vajec technikou madeirování.