Na stavbě v Tišících pokračuje nivelace podlah, přitopit a jde se na to

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Před samotnou nivelací je potřeba všechny podlahy v celém domě, i včetně podlah ve sklepě a suterénu, důkladně vyčistit. Po vyčištění podlah řemeslníci po potřebném změření vlhkosti a napenetrování provedli přesnou nivelaci podlah. No a museli s ikonu pěkně v baráku přitopit, protože je zima a v nivelace potřebuje svojí teplotu. Vypnout fukary, zavřít okna kvůli průvanu, ať se nám ta podlaha nevlní.

Publikováno: 15.3.2021, Autor: Fachmani.cz

Mohlo by vás dále zajímat

Srovnání podlah

V Tišicích máme podlahy v celém baráku v různých výškách. Je to prostě starý dům, nic neobvyklého. A jelikož chce Karel úroveň podlah sjednotit, nastal čas i na tuhle práci. Takže nejdřív srovnat díry a nerovnosti, aby nebyly viditelné výškové rozdíly. No

Možnosti čištění podlah

Víte, jakým způsobem můžete vyčistit různé povrchy vašich podlah?

Zaměření podlah

U starých domů a následných rekonstrukcí je pravděpodobné, že budou různě vysoké podlahy v jednotlivých místnostech a na chodbách. Proto je dobré si podlahy přeměřit. Chlapi od Josefa zaměřili podlahy rotačním laserem.

Jak položit rigidní vinylovou podlahu u kuchyňské linky nebo schodů?

Rigidní podlahy znamená pevné podlahy z vinylu, což je materiál, známý pod zkratkou PVC. Jak ji položit u koupelny?a

Jak moderně rekonstruovat podlahu?

Znáte pojem lehké podlahy? Jedná se v podstatě o suché plovoucí podlahy. Naučíme vás, jak si takovou podlahu položit, aniž byste museli čekat na specializovanou firmu.

Výběr laminátové podlahy

Výhody a druhy laminátové podlahy.