Stavbyvedoucí Josef nám vysvětlí, jak správně zateplit fasádu kolem oken

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Vše kolem zateplení fasády a lepení izolačních desek WEBER kolem oken nám vysvětlí Josef. Aby nám nevznikaly do budoucna netěsnosti a díky tomu pak fasáda nepraskala, je potřeba dodržet správné technologické postupy. Podívejte se jaké.

Publikováno: 30.11.2020, Autor: Fachmani.cz

Mohlo by vás dále zajímat

A bude se lepit zateplení fasády

Nastává na stavbě moment, kdy baráku budeme dávat nový kabát. Fasáda se nám zateplí izolací Weber Therm Clima. Desky jsou uskladněné po celém domě, tak si tak i trochu chlapi uklidí.

Příprava zámkové dlažby kolem domu

Na stavbu dorazil odborník ze společnosti BEST, která nám na stavbu dodává zámkovou dlažbu kolem domu a plotovky. Poradil nám, co je důležité dodržet při pokládce zámkové dlažby.

Karlozor a nesprávný počet dovezených balíků izolace

Karel se jal kontrolovat počet dovezených balíků izolace od Weberu. Protože se mu zdálo, že nějaké chybí? Že by je někdo ukradl? Nakonec zjistil, že Pepa ztracené balíky už odnesl do baráku. Takže se nakonec nic neztratilo, ale jak se říká, důvěřuj leč pr

Pustíme se do stříkaných omítek

Stěny v interiéru konečně dostanou svůj první kabát díky stříkaným omítkám Weber. Malé plochy si zedníci udělali ručně postaru a připravili si špalety. Josef Beneš pak Pepovi vysvětlil, jak už dnes omítají stěny strojově.

Dřevěná fasáda

Vnější obklad domu je potřeba občas vylepšit, vyměnit nebo opravit. Místo omítky zkuste dřevěné obklady.

Čištění fasády bytového domu

Dušan Staněk popovídá o fasádách, jejich nečistotách a jak je možné je odstranit a bránit se jim