Podívejte se, co kutil Pavel vyrobil pro svá vnoučata

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

U pana Pavla Mašáta se děti na zahradě nikdy nenudí. Někdo dětem postaví dům na stromě, nebo postaví vláček. Pan Pavle pro své vnoučata toho postavil mnohem více. První inspiraci na vláček mu dokonce vnukl Láďa v jiném pořadu. A tak vnikl jezdící vláček. Pak přišel na řadu bagr, jeřáb a tank, a nakonec přibyl ještě stánek s občerstvením. Po dobře odvedené práci je potřeba se občerstvit a načepovat limonádu z funkční pípy. A pro dospělé se najdou také zajímavé vychytávky. Přesvědčte se sami.

Publikováno: 25.10.2020, Autor: Vychytávky Ládi Hrušky 2020 (26), 25.10.2020

Mohlo by vás dále zajímat

Dřevěný vláček

Češi jsou jeden z nejšikovnějších národů na světě. Důkazem toho je i pan Jiří Šádek, který si vyrobil vlastní dřevěný vláček.

Dřevěné hračky a garáž z bedýnky od jablek

Láďa Hruška navštíví paní Danu Ransdorfovou, která vyrábí hračky ze dřeva. V závěru Láďa vyrobí garáž pro autíčka z bedýnky od jablek.

Modelová železnice

Nejeden kluk toužil mít doma vláčky a k nim i železnici. Pan Komárek si ten sen splnil.

Šikovný kutil si vyrobil funkční repliku železničního přejezdu

Milovník vláčků si vytvořil vlastní a navíc i funkční repliku železničního přejezdu. Láďa Hruška vás za takovým milovníkem ve svého pořadu vezme.

Jak si postavit vytuněný traktor-bagr

Šikovných kutilů, kteří si doma postaví třeba i perpetuum mobile je u nás jako hub po dešti. Nepřekvapí vás tedy jistě, když vám představíme jednoho z nich, pana Jaromíra Vodehnala, který si postavil traktor a bagr v jednom.

Domácí fréza, jakou svět neviděl

Domácí vychytávka z kovošrotu v podobě frézky.