19. díl: František Kaňka - letecký mechanik - TV verze

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Budoucnost mého řemesla je relativně veliká, ať už v aeroliniích, nebo v malém letectví. Lidé budou létat pořád a letecký mechanik se uplatní jak v Čechách, tak i v cizině. Letecké mechaniky není jednoduché nahradit automatizací, člověk je pořád mnohem víc vnímavější než počítače a nejmodernější technologie.

Publikováno: 7.9.2020, Autor: PrimaDOMA

Mohlo by vás dále zajímat

Podzimní péče o rybník

Na podzim je potřeba se postarat nejen o zahradu, ale také o rybník. Než hladina zamrzne, musíme ještě vyčistit hráz, zkontrolovat mechanické části a odbahnit.

Základní pravidla pro přepravu zavazadel v letadle

Základní pravidla pro přepravu zavazadel v letadle

Vyznání lásky ke společné tvorbě

S profesionály, kolegy, přáteli před hangárem: Při výrobě experimentálního letadla přikládají ruku k dílu i jiní. Pro něj velkolepá zkušenost.

13. díl, série 3 - Filip Štěpnička a Jakub Hrubý - Výrobci dřevěných per

Filip a Jakub jsou dvojice kamarádů, kteří si díky své lásce k práci se dřevem založili vlastní firmu Wood Factory, kde ručně vyrábějí jedinečná dřevěná pera. V budoucnu by pak rádi přišli s vlastní mechanikou a ještě více rozšířili svoje podnikání.

Traktor ve stylu z toho co sběrna dala

Mirek si vlastnoručně postavil traktor, jaký svět neviděl. Masivní šasi by mohlo směle konkurovat tanku. Však také takový obr něco uveze a utáhne.