Návštěva psího útulku v Poděbradech

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Po celé republice jsou rozesety menší či větší psí útulky a v nich je spousta pejsků, kteří čekají třeba právě na vás. Není načase udělat dobrý skutek a jednoho z pejsků si adoptovat? Navštivte psí útulek ve vašem okolí a když si nějakého psího kamaráda nevyberete, uděláte jim radost, pokud je třeba vyvenčíte, přinesete jim granule nebo krmivo a nebo věnujete útulku peněžní či věcný dar. Zajistíte tak další chod útulku a uděláte dobrý skutek. Příběhy psů v útulcích bývají často neradostné a je jen na nás, lidech, abychom jim dali novou naději a víru v dobro člověka.

Publikováno: 08.03.2020, Autor: Vychytávky Ládi Hrušky 2020 (2), 8.3.2020

Mohlo by vás dále zajímat

Výchova psů z útulku

Převýchova pejsků z útulku se může zdát složitá, ale nemusí být. Musíme dbát na jejich minulost, jinak se starat o štěně, jinak o dospělého a naučit ho základním trikům.

Adopce pejska z útulku

Pejsci jsou často zanecháváni na ulici nebo přímo zanecháni v útulku. Zkuste některým z nich dát druhou šanci a adoptujte je.

Návštěva psího útulku na Kutnohorsku

Návštěva psího útulku v Kutné Hoře s Láďou Hruškou

Návštěva útulku pro zvířata v nouzi v Bzově

Návštěva dalšího psího útulku pro zvířata v nouzi v Bzově.

Návštěva kočičího útulku v pražských Modřanech

Pokud sháníte nového mazlíčka, představíme vám, jaké výhody kočky mají, co kromě kočičího záchodku a škrabadla budete potřebovat a co obnáší výchova kočky z útulku.

Odvykání závislosti psa na majiteli

Odvykání závislosti psa na majiteli