Šiškožalud

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Zůstaly vám nepoužité polystyrenové vejce z Velikonoc? Nevadí, Láďa Hruška a Tomík vám ukáží, jak z nich velmi snadno vyrobíte vánoční ozdoby na stromeček nebo mísu s ovocem a oříšky. Připravte si polystyrenové vejce, které seženete v hobby potřebách, papírnictví nebo lepším květinářství. Pak budete potřebovat už jenom jutovou látku, přírodní provázek, nůžky a tavnou pistoli. Podívejte se, jal se toho naši šikulové zhostili a jestli se jim to povedlo.

Publikováno: 24.11.2019, Autor: Vychytávky Ládi Hrušky 2019 (30), 24.11.2019

Mohlo by vás dále zajímat

Karlozor a nesprávný počet dovezených balíků izolace

Karel se jal kontrolovat počet dovezených balíků izolace od Weberu. Protože se mu zdálo, že nějaké chybí? Že by je někdo ukradl? Nakonec zjistil, že Pepa ztracené balíky už odnesl do baráku. Takže se nakonec nic neztratilo, ale jak se říká, důvěřuj leč pr

Plyšová ozdoba

Plyšová ozdoba

Jak zazimovat jezírko s rybami

Pan Michal Makaj představuje svoji vychytávku, jak zabránit zamrzání jezírka s koi kapry. Vyrobil si za tím účelem polystyrenovou konstrukci.

Pohádková dekorace do zahrady

Vyrobte si kamínkovou dekoraci do zahrady!

Jak si vyrobit čarodějnickou dekoraci před dům

Halloween nebo Samhain je jedno co budete slavit, čarodějnice před dům se vám bude určitě hodit.

Panenky z lebandule

Pokud rádi vyrábíte, můžete si vytvořit levandulovou panenku. Paní Machačová prozradí, co vše k levanduli, šustí a polystyrenovým kuličkám budete potřebovat a ukáže přesný postup.