Návod na výměnu vnitřního obkladu

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Nebaví vás už okachlíkovaný parapet u okna, ale nechce se vám kvůli rekonstrukci pracně bourat a obkládat znovu? Vyrobte si na něj z OSB desek a zbytků plovoucí podlahy krásnou kazetu, do které nevzhledný obklad schováte. Podle našeho návodu to jistě zvládne každý.

Publikováno: 8.10.2019, Autor: Receptář prima nápadů

Mohlo by vás dále zajímat

On-line stavební deník

S diváky se vedla diskuze, zda zbourat nebo nebourat příčku v kuchyni. Diváci hlasovali pro, ale na základě komunikace v on-linu deníku s Karlem a designéry se zjistilo, že je to příčka nosná, takže se nic bourat nebude. Ale diváci, díky moc :)

Jak poznat kvalitní DVD rekordér

JUDr. Ida Rozová přišla do studia popovídat o DVD přehrávači a DVD rekordéru, jaký typ vybrat a jaké jsou možnosti nahrávání

Hydroizolace do koupelny

Podívejte se jak zajistit, aby nám voda v koupelně neprotekla jinam.

Jak míchat lepidlo a stěrku vrtačkou

Pokud nevíte, jak efektivně namíchat lepidlo a vytvořit z něj stěrku na stěnu, prozradíme vám, jakým způsobem lepidlo s vodou smíchat pomocí míchadla, která jen napojíte na vrtačku.

Truhláři nám obložili krokve, abychom zakryli staré trámy

V podroví budeme nakonec dřevěnými palubkami obkládat staré krokve. Fachmani se rozhodli, že to bude i designově hezčí, než původně přiznané krokve, které by museli pískovat, brousit, atd. Stavbyvedoucí Josef sehnal skvělé dřevěné obložení z ASKA a tak jd