Jednoduchá a rychlá instalace sítě do okna proti hmyzu

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Dámy, paní, slečny a chlapi z paneláku... Minutový manžel tentokrát na minutku snadno a rychle skoncuje s otravným hmyzem. Jak na to? Připevní do okna síť a bude klid. Nebojte se, není to nic složitého. Zvládnete to sami rychle.

Publikováno: 20.10.2019, Autor: Josef Libický

Mohlo by vás dále zajímat

Mobilní pořadač na zahradní nářadí

Nejeden z nás má na zahradě nebo v dílně po letních pracích neuvěřitelnou změť neposlušného nářadí. Kutil Pavel Zeman nám ukáže lék na padající zahradní nářadí.

Výroba elektrického ohradníku proti slimákům

Jak se zbavit slimáků a ochránit svou úrodu pomocí elektrického ohradníku

Ukázka opravy rýhy v dřevěném masivním schodišti

Na minutku se tentokrát Minutový manžel pustí do opravy rýhy v dřevěném masivním schodišti a to opravdu stylově, parní žehličkou.

Škrábání staré malby

Minutový manžel Pepa vás provede krok za krokem jak škrábat starou, ... samozřejmě malbu před malováním, či tapetováním. Snadno a dá se říct opravdu za minutku.

Instalace varné desky do pracovní desky kuchyně

Poradíme vám, jak si vyměřit odstupy, vyvrtat otvory a přímočarou pilou vysekat díru na varnou desku. A nakonec jak varnou desku nainstalovat.

Minutový manžel v akci

Cokoliv potřebujete v domácnosti opravit, připevnit či přišroubovat, pozvěte si Minutového manžela. Podívejte se, co všechno v jednotlivých dílech pořadu umí Minutový manžel opravit. Máte hotovo? Tak zase příště. Na minutku.