Minutový manžel tentokrát vyčistí zámkovou dlažbu

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Každý, kdo máte u svého domku nebo na zahradě položenou zámkovou dlažbu, čas od času bojujete s tím, že je prorostlá plevelem a již zašpiněná běžným pochozem a užíváním. Minutový manžel Pepa Libický vám ukáže, jak lze tento problém jednoduše vyřešit. Pomocí Wapky. Tak hurá do toho.

Publikováno: 9.10.2019, Autor: Josef Libický

Mohlo by vás dále zajímat

Na stavbě proběhlo čištění fasády před vlastním zateplením

Chlapi vzali wapky do ruky a začali čistit fasádu. Proč? Vždyť je docela zachovalá? Protože na současnou fasádu přijde vrstva zateplení/izolace. Tím, že se nejdříve očistí a následně vyspraví, připraví si řemeslníci fasádu pro novou vnější izolaci.

Vyrobte si pěkný svícen ze staré knihy

V tomto video návodu vám krok za krokem poradíme, jak si vyrobit jednoduchý svícen ze staré knihy. Nebojte se, zvládne ho každý.

Recept na grilované paprikové lodičky se třemi druhy sýra a krkovicí

Na grilované paprikové lodičky se třemi druhy sýra a krkovicí použijeme bílé nepálivé papriky, mozzarellu, goudu a nivu.

Jemná játrová paštika

Jemná domácí játrová paštika se dá jednoduše uvařit z kuřecích a vepřových jater, červené cibulky, smetany a sádla. Zjistíte, jak si jí uvařit a dochutit.

Výběr nadkrokevní izolace

Podle projektu bude na střeše finálně použita nadkrokevní izolace. Jakou vybrat? Ideálně, ať fachmanům někdo poradí. Tak hurá za odborníkem do Wienerbergeru.

Výroba poličky ze staré dřevěné palety

Video návod výroby poličky ze staré dřevěné palety krok za krokem