Kouzelné měšce

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

V tomto videu si v rámci naší soutěže Nudle, fleky, špagety připravíme recept z Ostravy. Přijela nám ho představit paní Daniela Schachlová. Uvaří nám kouzelné měšce. Na kouzelné měšce budeme potřebovat hladkou mouku, vejce, žloutky, sůl, olivový olej. Z těchto surovin uděláme těsto. Rozválíme a nařežeme na čtverečky. Na náplň budeme potřebovat šunku, přírodní nebo uzené tofu, nastrouhaný eidam a parmezán. Promícháme a můžeme začít plnit. Další postup se dozvíte v následující reportáži.

Publikováno: 30.05.2019, Autor: Receptář prima nápadů 2009 (22)

Mohlo by vás dále zajímat

Švýcarský pokrm

Dnes si v rámci naší soutěže připravíme recept z Prahy. Paní Myrna Skálová nám uvaří švýcarský pokrm.

Závitky z rýžového papíru

Pan Kamil Krybus nám připravil recept na závitky z rýžového papíru.

Humrová pomazánka

Retrorecepty jsou prostě nejlepší i v dnešní době. A jednoduchá pomazánka, která bude chutnat nejen na jednohubkách je základem každé oslavy.

Recept na zdravou řepovou pomazánku

Červená řepa je velmi užitečná našemu zdraví. Proto vám ukážeme, jak si z ní, sýrů a česneku jednoduše uděláte zdravou pomazánku.

Křupavé košíčky s ananasovými pralinkami

Dnes si v rámci naší soutěže připravíme recept z Rakovníka. Paní Irena Zelenková nám uvaří křupavé košíčky s ananasovými pralinkami.

Výroba postaviček z papírové hmoty

Navštívíme Skřítkov neboli lesní království Jany Kuskové, která vdechuje život lesním bytostem. Naučíme se vyrábět postavičky z papírové hmoty.