Opalovací krémy

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Také jste slyšeli o tom, že se nebudete muset opalovat, protože to za Vás udělají samoopalovací krémy? Paní Ida Rozová nám poví, jak to vlastně je. V testu časopisu D test bylo testováno 16 krémů a pouze se čtyřmi bylo 300 dotazovaných žen spokojeno. Přípravky jsou založeny na látce DHA, neboli dihydroxid acetonu, která způsobuje tmavnutí kůže. Ženy byly flekaté, pruhované a žlutavé. Přípravky by měly být co nejčerstvější, protože sacharid se rozkládá na formaldehyd, což je dráždivá látka s karcinogenními účinky. Nejprve použít peeling, umýt a pak nanášet krouživými pohyby. Existuje 15% lidí, kteří nezhnědnou, protože v těle nemají potřebnou bílkovinu.

Publikováno: 21.5.2019, Autor: Receptář prima nápadů 2006 (21)

Mohlo by vás dále zajímat

Test domácích pekáren

Co očekávat od domácí pekárny a jak se s ní pracuje prozradí Ida Rozová z časopisu dTest

Test zářivek

Reportáž s paní JUDr. Idou Rozovou, která se zúčastnila testů žárovek i zářivek a povídání o úsporném svícení

Podvodný prodej seniorům

Častým problémem je podomní či zájezdový prodej, který využívají hojně tzv. šmejdi.

Správný výběr odšťavňovače

Výběr nového spotřebiče není tak jednoduchý, jak se na první pohled může zdát. Zvláště při dnešní bohaté nabídce obchodů. Podle čeho tedy koupit třeba nový odšťavovač?

Medový domácí krém

Jak si vyrobit domácí medový krem bez konzervantů a umělých barviv.

Medový domácí krém

Z pouhého medu, lanolinu, lecitinu a teplé vody zvládnete vytvořit zdravý a pokožce prospěšný krém. Prozradíme, jaké benefity má určitá ingredience a jak si krém doma vytvořit.