Americká zmrzlina

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Všichni jistě známe americkou zmrzlinu a někteří z nás ji i ochutnali a nemůžou si ji vynachválit. Jenže kvůli dlouhé cestě zmrzliny přes velkou louži se nám cena poněkud zvyšuje. My si však můžeme vyrobit americkou zmrzlinu doma bez zmrzlinovače a jen ze dvou surovin. Potřebovat budeme 1 plechovku kondenzovaného mléka, 2 smetany na šlehání (2x250ml), 2 x ztužovač šlehačky, sušenky a ovoce. Na základ zmrzliny budeme potřebovat opravdu jen šlehačku a kondenzovaného. A pak si jen přidáme to, co máme rádi. Jak přesně zmrzlinu připravit, se dozvíte v následující reportáži.

Publikováno: 21.5.2019, Autor: Vychytávky Ládi Hrušky 2018 (19)

Mohlo by vás dále zajímat

Smetanová ruská zmrzlina

Nejjednodušší recept na ruskou zmrzlinu nám představí Láďa Hruška, který potřebuje pouze dvě ingredience na tak skvělou pochoutku.

D test - šlehačky

D test - šlehačky

Banánová zmrzlina

Pokud se snažíte jíst zdravě po celý rok, ani v létě nemusíte měnit své návyky. Vyrobte si zdravou zmrzlinu bez konzervantů a mlsejte zdravě.

Recept na banánové lívance

Banánové lívance jsou další variantou z dlouhé řady variací na lívance. Připravte je jako chutnou svačinu nebo sladký oběd.

Mandlový vaječný likér

Vaječný likér je tradiční pochoutka servírovaná v mnoha rodinách. Láďa Hruška nám ukáže, jak na jeho jednoduchou přípravu.

Vaječný koňak

V předvánočním čase si každý rád osladí život. Ně vždy máme chuť na cukroví.