Hračka pro psy

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Máte doma věčný nedostatek hraček pro vaše čtyřnohé miláčky? Likvidují jednu hračku za druhou a kupovat je není zrovna nejlevnější? Ukážeme si, jak během okamžiku vyrobit jednoduchou, ale účinnou hračku pro vašeho pejska. Výroba hračky je velmi jednoduchá a budeme potřebovat pouze starou ponožkou a tenisák. Vhodnější je použití ponožky, která je vysoká, například do půlky lýtka. Tenisák vložíme do paty ponožky a z každé strany těsně u tenisáku uděláme uzel. Tenisák bude držet na svém místě a my už můžeme svého pejska potěšit novou hračkou, kterou jistě ocení.

Publikováno: 20.11.2016, Autor: Vychytávky Ládi Hrušky 2016 (28)

Mohlo by vás dále zajímat

Tenisák k sežrání

Většina našich psích mazlíčků miluje tenisáky. Můžete si ho jednoduše vylepšit pomocí nože a následně vyplnit pamlsky, abyste vašeho pejska zaměstnali trochu jiným způsobem.

Jak si vyrobit sovičku z ponožky

Jestli máte doma jednu ponožku navíc, provedeme Vás krok za krokem, jak si z ponožky a vaty za pomocí nůžek, tavící pistole a ozdobných očí vyrobit sovičku.

Tenisáky

Pokud sháníte nějaké další dekorace do dětského pokoje, vyrobte si pouze z tenisáku, nože, očí a samolepicí pásky držáky na předměty ve formě tenisáku.

Tkalcovna

Tkalcovství má v Česku dlouholetou tradici, která už se dnes jen tak někde nevidí.

Ponožkoví sněhuláčci

Jak si vyrobit sněhuláčky z ponožek.

Sovička z ponožky

Výroba roztomilých plyšových zvířátek je známá mnoho generací. Zkuste si je jednoduše vyrobit doma i vy.